Wpis z mikrobloga

Oglądacie ślub od pierwszego wejrzenia? Nie? Po krótce przedstawię 3 typy p0lek

Iga - recepcjonistka w hotelu, z pozoru wesoła i pogodna dziewczyna. W rzeczywistości terrorystka. Potrafi godzinę pytać "dlaczego się nie uśmiechasz?" obrzydzając nawet najmilsze chwile. Widać, że nie czuje się adorowana, co doprowadza ją do szału. Musi być tak jak ona chce, inaczej zniszczy ci dzień.

Laura - z pozoru miła sekretarka ze szkoły, bez rodziców, DDA. Co robi z chłopakiem z podobną przeszłością? Publicznie się z niego naśmiewa, przed całą Polską ogłasza, że jest prawiczkiem. Czuje się lepsza, bo przebyła już jakąś drogę i wykorzystuje jego słabości, żeby się dowartościować. Może i Maciej to fajtłapa, ale widać, że mu zależy, a ona z niego drwi, nawet Grażyny na forach są oburzone jej zachowaniem.

Iza - fryzjerka, właściwie bizneswoman, właścicielka małego salonu. Kobieta po przejściach. Widać, że nigdy nie była adorowana, dlatego przypadł jej do gustu kilka lat młodszy facet. Po początkowej sielance, przychodzi normalne życie, zaczyna się czepianie o żarciki, zazdrość. Po pewnym czasie dojdą kompleksy wieku i szukanie problemów we wszystkim zamiast cieszenie się życiem.
#slubodpierwszegowejrzenia #p0lka #zwiazki
W kolejności: Iga, Laura i Iza
Zielonykubek - Oglądacie ślub od pierwszego wejrzenia? Nie? Po krótce przedstawię 3 t...

źródło: comment_1619843510MnmP6xvH35iQcSJxzdtr2o.jpg

Pobierz

Która najgorsza

  • Iga 53.2% (877)
  • Laura 41.3% (681)
  • Iza 5.4% (89)

Oddanych głosów: 1647

  • 68
  • Odpowiedz
@Instynkt: no a mają brać byle kogo? Czasem jak patrzę na facetów z jakimi są moje koleżanki to mi się słabo robi. Np. jeden #!$%@?ł z tekstem, że trzeba sobie dzieciaka wychować na bogatego człowieka. Już się go chciałam zapytać, czemu jego rodzice nie wychowali na bogatego, ale ugryzłam się w język.
Oczywiście nie wszystkie, bo mam też koleżanki, które są we wspaniałych związkach z super facetami. Różnie to w życiu
  • Odpowiedz
@allesisthelal: Co toba kierowalo ze to zalozylas? Pytam bez zlosliwosci. To jest #!$%@? tak ochydne ze nie ma nic gorszego. Nawet malowane brwi nie sa takie paskudne w porownaniu - a sa ochydne fhui
  • Odpowiedz
@allesisthelal: Uwielbiam to jak podstarzałe polki używają określeń jak "Piotruś pan". Albo twierdzenie że tylko tacy się za nią uganiali. To że całe życie leciała wyłącznie na atrakcyjność fizyczną i bycie alpha to jej decyzja. A potem wielka rozpacz że żaden atrakcyjny mężczyzna lubiący dobrą zabawę nie chce się wiązać na stałe ze zużytą i nienajmłodszą już karyną po przejściach. Fakty są takie że jest masa ciekawych mężczyzn, tyle że w
  • Odpowiedz
@allesisthelal: Co ty bredzisz? Nie ma czegoś takiego jak niedostrzegalna kobieta. Każda która chce może zdobyć chłopaka w bardzo krótkim czasie. To że są niezauważalne dla chada nie znaczy, że spokojny chłopak z politechniki by jej nie przyjął z otwartymi ramionami. Tyle że w oczach bardzo wielu kobiet taki chłopak zostaje rozważany w kategorii mężczyzny dopiero kiedy traci swoją młodość, a jej dzieci potrzebują kogoś kto będzie łożył na ich utrzymanie
  • Odpowiedz
@randomm13: mam taką koleżankę - żaden facet się nią nie interesuje, bo jest taka skromna plus ma specyficzny charakter. Ostatnio spotykała się z takim typowym użytkownikiem spod tagu przegryw.... Olaboga. Co ten facet opowiadał i jakie dziwne akcje odwalał xd dla takich kobiet nie ma szansy, pomimo tego, że nic im fizycznie nie brakuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie mają wysokich wymagań.( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz