Wpis z mikrobloga

Odcinek z playera.

Iga jest toksyczna na maksa, nie widzi nic poza końcem własnego nosa. Gościu w odpowiedzi na jej zaczepki "opowiedz mi coś" dał jej conajmniej dwa haczyki do zaczepienia rozmowy (wizyty w szpitalu, osiemnastka) ale nie, ch6j, nawet nie słuchała co do niej mówi, tylko własnego głosu. Swoją drogą to jest ewenement tyle mówić i to bez żadnej treści. Jej osobiste piekło jest chyba wybrukowane ciszą.
A już ten gaslighting Karola na każdym kroku (nie wsiadaj do kajaka jak słoń, sypiesz #!$%@? jak z rękawa) jest tak trujący że ja jebe. Ale kto wie, gdyby ktoś ją tak traktował to może w końcu czułaby dreszczyk emocji?

Maciej w tym odcinku lepiej. Stara się, plusik za śniadanko itp. ale to jest chyba dalej schemat DDA - on szuka miłości a ona wchodzi w rolę toksycznej matki i go poniewiera tak jak sama była traktowana. Stary wzorzec. Bo po co być szczerym jak można być złośliwym albo się nerwowo śmiać.

Iza i Kamil. No cóż. Jak się młody nie ogarnie to się gołąbki od teściowej skończą.

#januszepsychologii
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EwMaj: Póki co nie przypie..lasz się do hejterów którzy trollują innych userów na mirko tylko do kogoś kto ma inne od stada owiec, zdanie. Ja swojego nie zmienię wiec nie wiem po co się produkujesz.
  • Odpowiedz
@arinkao: bo wyzywasz ludzi od baranow. Nie zamierzam Cię przekonywac do zmiany zdania, po prostu zastanawialam się na czym opierasz swoje opinie, ale skoro nie potrafisz odpowiedziec, to juz wiem na czym. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@EwMaj: Masz podwójną moralność. Baran w moich ustach to dla ciebie wyzwisko (iksde) ale jak ktoś pisze do atakowanego sklej wary bo ci tvn wpi@rdoli to ci się podoba i nie komentujesz.
Dlaczego masz podwójną moralność? Bo usprawiedliwiasz ludzi którzy mają takie zdanie jak ty a hejt na kogoś kto ma inne zdanie ci pasuje. Myślisz że ja się przejmuje kimś takim albo słucham co ma więcej do powiedzenia?
  • Odpowiedz
@arinkao: Twoj schemat prowadzenia dyskusji, czyli ignorowanie zadanych merytorycznych pytań, a w odpowiedzi atak personalny + dziwne zarzuty uświadamiają mi jaki poziom dyskusji chcesz prowadzić. Podobno z koniem się nie kopie. Także ten....
  • Odpowiedz