Wpis z mikrobloga

Odcinek z playera.

Iga jest toksyczna na maksa, nie widzi nic poza końcem własnego nosa. Gościu w odpowiedzi na jej zaczepki "opowiedz mi coś" dał jej conajmniej dwa haczyki do zaczepienia rozmowy (wizyty w szpitalu, osiemnastka) ale nie, ch6j, nawet nie słuchała co do niej mówi, tylko własnego głosu. Swoją drogą to jest ewenement tyle mówić i to bez żadnej treści. Jej osobiste piekło jest chyba wybrukowane ciszą.
A już ten gaslighting Karola na każdym kroku (nie wsiadaj do kajaka jak słoń, sypiesz #!$%@? jak z rękawa) jest tak trujący że ja jebe. Ale kto wie, gdyby ktoś ją tak traktował to może w końcu czułaby dreszczyk emocji?

Maciej w tym odcinku lepiej. Stara się, plusik za śniadanko itp. ale to jest chyba dalej schemat DDA - on szuka miłości a ona wchodzi w rolę toksycznej matki i go poniewiera tak jak sama była traktowana. Stary wzorzec. Bo po co być szczerym jak można być złośliwym albo się nerwowo śmiać.

Iza i Kamil. No cóż. Jak się młody nie ogarnie to się gołąbki od teściowej skończą.

#januszepsychologii
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 24
@addicted44:

go poniewiera tak jak sama była traktowana

Też wejdę w rolę Janusza psychologii ale odczuwam to samo. Widać po tym jak jej się w życiu ułożyło, że mieszka sama z psem, więc prawdopodobnie jest damską wersją przegrywa. Możliwe, że w braku rodziców ciągle czuła się niedoceniona, gorsza od innych, aż tutaj pyk Maciek-męski przegryw, czyli ktoś gorszy od niej. Czas w końcu poczuć się inaczej niż przez całe życie, wykorzystać
@addicted44: W ogóle nie chce rozmawiać o niczym ani o sobie, w dupie ją ma i nie widzę powodu żeby sie nad nim z tego powodu rozczulać.
- Yyyyy, byłem w szpitalu a potem miałem żonę xd.
Jest nudnym mrukiem, sama nie chciałabym w ogóle musieć z takim typem gadać, nie umie sie zachować, prowadzić rozmowy, odpowiedzieć na proste pytania. Dlaczego? Bo mu nie staje i widzi że ją to doprowadza
@amberwaves: Aha, jak nie beczysz jak inne owce to od razu jesteś Iga? Ile wy macie lat? Zachowanie jak u gimbusów. Jak chcecie się tu tylko nawzajem wazelinowac i linczować jedną laskę z pocietego materiału bo ekspert z koziej doopy wam tak kazał to prosze bardzo. Pięknie się obserwuje jak baranami łatwo manipulować ;)
@Patatina: Rację masz w jednym. Powinna się zamknąć tak jak on i byłby spokój z tą dramą. A nie sili się na starania, pitoli do tego stronniczego pedzia o indywidualizmie i prowadzi słowotok do kamery jakby co najmniej ludzie to rozumieli.
Wygląd to kluczowa sprawa dla facetów.
@arinkao: oczywiście, że możesz wyrazić swoją opinię. Pisz co chcesz. Ale zaakceptuj, że inni tez mają swoje opinie i też mogą je wyrazic, a Ty nie musisz wszystkich wyzywać od baranów i gimbusow. Wszyscy komentujemy te same materiały pokazane w tym samym programie. Oczywiście, że zostały pocięte i powyrywane z kontekstu, przecież nie nadają tego programu 24/7. ALE Ty na siłę zakładasz, że poza kamerami tam byla kluczowa rozmowa, kłótnia, że
@EwMaj: Skąd mogę to wiedzieć? Bo mam IQ wyższe od królika i wiem że pomiędzy urywkami z telewizji mijają godziny, ludzie idą spać, jedzą posiłki, rozmawiają i cos się dzieje. Ty myślisz że pokazywane jest tylko to co najważniejsze? W 10 minutach z całego tygodnia życia? Naiwność do potęgi.
Uważam też że jak ktoś mnie z buta oskarża że jestem igą albo jej koleżanką i jego jedynym argumentem jest iksde to
@arinkao: nie uważam, że jestes Iga. Jak dla mnie brzmisz bardziej jak Krystyna Pawlowicz. A co do programu, to gwarantuje Ci, że każdy na tym forum wie, że oglada tylko urywki wybrane przez telewizje. Zdajemy sobie rowniez sprawę z tego, że kolejnosc i same komentarze moga odnosić sie do innych sytuacji, ale my komentujemy tylko to co ewidentnie widac w materiałach, Ty natomiast jestes przekonana że w wycietych materiałach jest coś,