Wpis z mikrobloga

Rozmowy z największymi giełdami trwają i to kwestia czasu aż wejdziemy na Binance, Kraken etc, ale jest jeden warunek. Jeśli audyt CertiK przebiegnie pomyślnie, a na to się zapowiada to przede wszystkim:

1. Wieloryby, które nie mają pewności, że projekt jest w stu procentach tym na co się kreuje zaczną masowo wchodzić. Po panice, która była na twitterze WARONRUGS i kilku youtuberach, którzy stwierdzili że to scam to powstały pewne wątpliwości czy projekt na pewno jest legitny, ostatnie ruchy potwierdzają w 99%, że to nie jest scam ale CertiK będzie po prostu zielonym światłem.

2. Nie ma wątpliwości, że wejście na Binance jest "prestiżowym" ruchem, bo to taki czerwony dywan dla kryptowalut i mimo, że weryfikacja to bardzo złożony proces to tak samo jak wyżej, myślę że CertiK tylko popchnie SafeMoon w kierunku wejścia na każdy exchange po kolei jak leci, z resztą dzisiaj na Twitterze w krótkim filmiku można było zobaczyć "hint", że współpracują z największymi giełdami i w tle Binance oraz Kraken.

W niedzielę zaprezentują jak będzie wyglądał SafeMoon Wallet i pewnie ogłoszą kilka istotnych informacji, które nakręcą hype. Dzisiaj dwóch zawodników NFL wrzuciło na Twittera posta o projekcie, co raz więcej osób z środowiska mainstreamowego się dowiaduje o projekcie i liczby są powalające. Na Reddicie jest legitna zbiórka na billboard na Times Square, w ciągu 2 dni zebrali 8k$ a jeszcze nie doszło do wielu ludzi. Społeczność tego projektu jest tam ogromna, że jeśli ekipa będzie robiła prawidłowe ruchy to ogromnym echem będzie się rozchodziła informacja na świecie o tym co robi SafeMoon.

Podsmowując nie będą nikogo namawiał do inwestowania, ale warto może zagłębić się w temacie kto jeszcze nie przekonał się do projektu i może warto wrzucić coś co zalega w szafce i nie będzie bolało finansowo jeśli coś pójdzie nie tak, bo tak równie może być; tak samo jak każda inna kryptowaluta, w co szczerze wątpię. Krótka matematyka, w moim przypadku kalkulator pokazuje mi, że w ciągu tygodnia około 1 miliona tokenów z obecnym mcapem i volume jaki jest na giełdzie. Market cap i volume będzie ciągle rósł więc nawet nie zakładając, że będzie rósł to w ciągu miesiąca 5% z transakcji daje mi 4 miliony tokenów miesięcznie. Taka ilość osiągając cene 0.0001(co nie jest w ogóle z optymistycznem nastawieniem wykalkulowane) daje nam 400$ miesięcznie za samo trzymanie a trzeba pamiętać, że volume ciągle rośnie.

Osobiście planuję co jakiś czas aktualizować swoje portfolio, bardzo mocno wierzę w ten projekt i jeśli nie przekonuje was, że każdego dnia wychodzi nowy projekt, który kopiuje system wprowadzony przez SafeMoon i ludzie w nie inwestują to nie wiem. Jak wspomniałem wcześniej nie chce nikogo przekonywać/namawiać, każdy zrobi co uważa za słuszne. Tylko pamiętajcie, że za kilka lat możecie być tym gościem, który kupił pizze za BTC.

https://www.gofundme.com/f/f8dvkm-safemoon-times-square-billboard?utm_campaign=m_pd+share-sheet&utm_medium=copy_link_all&utm_source=customer

#safemoon #kryptowaluty
  • 6