Wpis z mikrobloga

@BIBIK: mnie naszła taka rozkmina. Jak p0lka jest bezdzietna to nie ma problemu ze znalezieniem zagranicznego księcia a jak już jest bombelek, to dziwnym trafem szuka beciaka polaka zakolaka ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 18
@witek027: Może dlatego, że zagraniczniak nie weźmie na siebie takiego obciążenia jak dzieciak, więc zostaje jej murzyn z pontonu lub Mariusz z fabryki azbestowych kaloszy.
  • Odpowiedz
@BIBIK ja bym brał w ciemno, bo o niczym innym nie marzę tylko żeby naprawiać cudze błędy i wychowywać cudze dzieci, ale nie słucham disco tylko death metalu, więc nie chcę na nią sprowadzać więcej cierpienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@BIBIK #!$%@? na wykopie nadal trzyma się mocno xd po jednej focie i opisie w którym w sumie nie ma nic takiego wykopki wyrokują i plują na osobę, której nie znają. Stabilnie.
  • Odpowiedz
@BIBIK: Ja znam taką nawet starszą od niej co ma trójkę dzieci, każde z innym i znalazła całkiem przyzwoitego typa, są już dawno po ślubie i nawet wspólnego fejsa mają, bo wielka miłość xD więc uważam, że nadal takie typiary stoją o wiele wyżej niż zwykły anonek ze świętego tagu. Moim zdaniem na spokojnie znajdzie jakiegoś typa. Ogólnie to pewnie ma z tych bachorów jakieś 5k netto więc nie ma co
  • Odpowiedz