Wpis z mikrobloga

Właśnie stuknął 6 tydzień redukcji!!! Pijcie ze mną colę zero! To nie koniec, ale postanowiłem, że zdam raport z półmetka.

Przez pierwsze dwa tygodnie stopniowo obniżałem kalorie, aż zszedłem do 2000 kcal / dzień, jednak ku mojemu ździwieniu mimo treningu co drugi dzień i spacerach rzadko bywałem głodny, więc czasami zjadłem mniej, ale powiedzmy, że średnia została zachowana. Na początku czułem się jakbym miał 90 lat, ale w 3 tygodniu zaczęło się wszystko wyrównywać i aktualnie czuję się dużo lepiej niż wtedy kiedy jadłem jakiś szajs i nic nie robiłem.

Mój trening to było; podciąganie, dipy i wszystko inne co można zrobić z gumą oporową, serie na duże partie (plecy, klatka to 15-17 / tydzień. Nie wiem ile zrzuciłem wagi, ale na pewno zeszło ponad 8 cm na wysokości pępka i minimalnie w bicepsie, ale po treningu jest więcej niż wcześniej. Dołączyłem kreatynę dwa tygodnie temu, ale na efekty raczej bedzie trza poczekać.

@In_thrust_we_trust chciałeś żebyś zdać Ci relację.

#redukcja #silownia #mikrokoksy #dieta
3k1m - Właśnie stuknął 6 tydzień redukcji!!! Pijcie ze mną colę zero! To nie koniec, ...

źródło: comment_1619808081cx23XYZ446zCyMgPTPa1jV.jpg

Pobierz
  • 20
@3k1m przy jakiej wadze to? Ja 85 kg teraz, schodzę z 90 i 2,5k kalorii to strasznie mało, ciągle mam ochotę coś więcej zjeść i muszę dalej ucinać, bo ostatnio coś waga nie spada, przy 2k to umrę z głodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hfishman1:
A jak pracujesz? Dużo spacerujesz i ćwiczysz? Wagi dokladnej nie znam, ale teraz może jest 80 kg +- . Jak nie spada przez dwa tygodnie to norma. Mi tak na dwa tygodnie zwolnił metabolizm, że po 100 m spaceru chciało mi się spać, a cukrzycy nie mam. Poczekaj zanim radykalnie utniesz
@3k1m pracuje po 10h dziennie od 6 rano i większość czasu stojąc lub chodząc. Ćwiczę tak 3 razy w tygodniu, ale bez siłowni to mniej intensywnie. Za mało śpię na pewno i zmęczenie u mnie tym jest spowodowane. Ja zaczynałem na 3k redukcję, teraz do 2,5 zszedłem i po 100 będę ucinał co tydzień
Skoro pracujesz 10 godzin dziennie to może nie schodź tak nisko. Pewnie i tak masz zapotrzebowanie powyżej 3000 kcal
@3k1m ale to nie jest też praca ciężka fizycznie, w dwa miesiące jakieś 5-6 kg zrzuciłem więc tak akurat. A znowu ciężko mi jakąś aktywność dodać bo ledwo co mam czas na trening
@Hfishman1:
Każdy chyba ma te przestoje, wiec wytrwalosci zycze. Też zauważyłem, że zamiast obcinać te 100 kcal to warto dodać po prostu dłuższy spacer i wtedy ten metabolizm tak nie zwalnia