Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@Filip69: nie kumam czemu wszyscy tak się o to zesrali, oczywiście że tycie MOŻE BYĆ wynikiem zdrowienia, albo choćby dobrych decyzji medycznych jak np. rzucenie palenia. analogicznie schudnięcie przecież jak najbardziej może być spowodowane chociażby zaburzeniami odżywiania xD

nikt nie napisał że szczupłe laski są chore, że te najzdrowsze ważą 150 kilo czy coś. nie ma tam nic odkrywczego ani mogącego wzbudzać kontrowersje
@Filip69: ja #!$%@? a czy to wszystko trzeba aż tak zerojedynkowo? XD wszystko zależy od kontekstu i co to #!$%@? znaczy że to żaden komplement. Jak jestem na redukcji to bym się jaral takim tekstem i bym uznał to za mega komplement.
@Filip69: Moja wiejska babcia zawsze martwi się, kiedy schudnę i mówi taka zatroskana: "coś schudłaś na twarzy...". Za to jak spuchną mi poliki to się cieszy: "o jak poprawiłaś się!", według niej to komplement :D

Myślę, że ten post nie ma na celu krytykować wszystkich, którzy gratulują ludziom schudnięcia, zwłaszcza jeśli dobrze znamy tę osobę i jej sytuację. Bardziej chyba próbuje uświadomić, że nie zawsze jest to dobry komplement, ponieważ wielu
@CudMalina: Jak to jest znajoma osoba to będę wiedział że redukowała wagę. Jak nie będę miał takiej wiedzy to nadal jest dużo większe prawdopodobieństwo że takiej osobie będzie miło że ktoś docenił jej starania i da jej to motywację do dalszych zmian.
@Filip69: nie kumam czemu wszyscy tak się o to zesrali, oczywiście że tycie MOŻE BYĆ wynikiem zdrowienia, albo choćby dobrych decyzji medycznych jak np. rzucenie palenia. analogicznie schudnięcie przecież jak najbardziej może być spowodowane chociażby zaburzeniami odżywiania xD


nikt nie napisał że szczupłe laski są chore, że te najzdrowsze ważą 150 kilo czy coś. nie ma tam nic odkrywczego ani mogącego wzbudzać kontrowersje

@g1venchy ktoś był w stanie napisać, że tycie