Wpis z mikrobloga

Chcecie wiedzieć jak wygląda krytyka tej gry na reddicie?

(...) Problem jest w zasadzie ze wszystkim innym, głównie z programowaniem i fabułą. Muszę powiedzieć, że nie grałem jeszcze w CP (...) słyszałem jednak, że ta historia jest bardziej meh...


Ciężko się odnieść do takich zarzutów - gość nie grał, ale wie, że fabuła to główny problem, bo tak słyszał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cyberpunk2077
pablo397 - Chcecie wiedzieć jak wygląda krytyka tej gry na reddicie?

 (...) Problem...

źródło: comment_161972490585Ve53i6XB8JgXuIWdmYiB.jpg

Pobierz
  • 10
@pablo397 Pisałem o podobnym zjawisku jak wyszła drama z AI. Gdyby nie rozdmuchanie tematu przez yiutuberow mało kto by sobie zdawał sprawę jak działa policja w grze. A tak to wszyscy się rzucili na AI. I jak mantre pisały to osoby co nawet gry nie miały ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zyjemy w kulturze hejtu.
@Variv: akurat policja czasami dawała się we znaki - wystarczyło potrącić przechodnia przypadkowo i nagle z dupy miałeś armie policjantów za plecami.

Bardziej bym użył przykładu fizyki wody - póki nie zobaczyłem wielkiego dramatu na youtube to nawet nie zauwazylem w trakcie gry brak tej fizyki...
@pablo397: To już jest standard. W dzisiejszych czasach nie oglądasz filmu i serialu czy ogrywasz gry dopóty inni ci nie powiedzą, że jest 10/10. Musi być na metacriticu, gry-online, imdb, filmwebie taka ocena, żeby zainteresowała.

I chociaż można się kierować takimi ocenami jeżeli nie mamy czasu 'ryzykować' to krytykowanie czegoś bez ogrania albo zobaczenia jest meh

@Pabbcio Ci ludzie by większości niedociągnięć nie zauważyli jak by sami grali. Ale ktoś im
@Variv: akurat policja czasami dawała się we znaki - wystarczyło potrącić przechodnia przypadkowo i nagle z dupy miałeś armie policjantów za plecami.


Bardziej bym użył przykładu fizyki wody - póki nie zobaczyłem wielkiego dramatu na youtube to nawet nie zauwazylem w trakcie gry brak tej fizyki...

@pablo397 To prawda. Przegrałem 86 i tego nie zauważyłem. W sumie nic dziwnego za dużo akcji w okolicy wody w CP nie ma.