Wpis z mikrobloga

@paczelok: przyznam się bez bicia, że oddałam Ci suba głównie dlatego, żeby dostać spersonalizowaną powitalną żabkę XD Szkoda że bez czarnego kotka, ale i tak jest pięknie, niczym księżniczka Disneya :3

@Nizax: ojej nie wiedziałam że tak to odbierasz, nigdzie nie napisałam, że obserwuję tylko nienormalnych :c
Nie obserwuję zbyt wielu osób, bo dużo shitpostujecie, a że mam zaobserwowane duuuuużo tagów to potem nie mogę się przekopać przez ten spam
@Lenalee: żartuję sobie spokojnie z tymi nienormalnymi xD

Nie obserwuję zbyt wielu osób, bo dużo shitpostujecie, a że mam zaobserwowane duuuuużo tagów to potem nie mogę się przekopać przez ten spam do quality contentu z tagów ;p

typowa #logikarozowychpaskow xd Ostatnio zacząłem swój shitpost gorszy tagować więc czarnolistuj jak coś nie podpada :P
@Nizax: Spoczko, nie chciałam żebyś poczuł się urażony XD Nie będę marnować miejsca na tagowej czarnej liście, bo i tak już mi się kończy po dodaniu tych wszystkich patostreamerów, polityki i gołych pań. Shitpostuj do woli ;)
@paczelok: przepraszam ale gumna nie było dopóki u Lenalee nie odpaliła się wysoka wrażliwość () Myślałem że żartobliwie napisałem i każdy wyłapie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Spoczko, nie chciałam żebyś poczuł się urażony XD


@Lenalee: PRZESTAŃ MNIE RANIĆ przytykami od wrażliwców ()