Wpis z mikrobloga

MAM I JA !!!! BOZE JAKIE TO JEST CUDO, PS5 PRZY TYM TO JEDNAK NĘDZNE BAZAROWSKIE GOWNO. JAK DOTKNĄŁEM SERIES X TO AŻ MI SERCE ZACZĘŁO SZYBCIEJ BIĆ, JEST PIĘKNA, MINIMALISTYCZNY IDEAŁ DZIĘKI KTÓREMU JUŻ NIGDY NIE WRÓCĘ DO PLAYSTATION, PRZEPRASZAM WSZYSTKICH FANÓW XBOXA KTÓRYCH WCZEŚNIEJ OBRAZIŁEM MOIM POSTEM, XBOX SERIES X TO PERŁA, KRÓLOWA WSZYSTKICH KONSOL, PAECE #xbox #ps5
źródło: comment_1619714545DP32U4P27WmlIfXfYhMS94.jpg
  • 10
@baobabtoudi:

oprocz wygladu i gamepassa to praktycznie wszystkim. O samych padach moglbym napisac maly esej - te od xboxa to tani plastic fantastic gdzie przyciski juz po 5 miesiacach lataja na wszystkie strony. Nie wspomne o braku akumulatorka i mozliwosci doladowania pada, dobrze ze jest play & charge. “Lekki” oldschool te bateryjki. No i kurcze zdazylo mi sie juz kilka razy ze pad do xboxa stracil lacznosc z konsola, raz sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaki24: Co do samych konsol się nie będę wypowiadał bo to wszystko zależy kto co preferuje, czy usługi, czy exy itd ale pad od nowego klocka to klasyczny sztos a od PS wodotrysk który masowo jeździ na gwarancję xD bo te haptyczne wibracje 3D i opór na triggerach jest fajny w kilku exach tak naprawdę, jak zawsze bywało z takimi technologiami, a większość graczy to wyłączy żeby nie zjadało baterii czy