Wpis z mikrobloga

Rozdajo i pytanie do tych, którzy studiowali albo studiują: Czy wybrałbyś ten sam kierunek studiów jeszcze raz?

Warunki #rozdajo:

1. Daj plusa (warunek obowiązkowy)
2. Zagłosuj w ankiecie (przydałoby się)

Wylosowana osoba będzie miała do wyboru w ramach 50 zł: kurs na udemy albo dowolną książkę.

Losowanie w niedzielę.

PS. Może dołożę drugą taką samą nagrodę jeżeli ktoś napisze co studiował i dlaczego jest zadowolony albo niezadowolony albo nie wie xD W przypadku kilku ciekawych opisów będzie losowanie

#studia #ciekawostki #pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #pracbaza

Czy wybrałbyś/wybrałabyś ten sam kierunek studiów jeszcze raz?

  • TAK 34.8% (1283)
  • NIE 41.1% (1517)
  • NIE WIEM 6.6% (244)
  • Ten sam ale studiowałbym jeszcze drugi 4.8% (177)
  • Nie poszedłbym/poszłabym na studia w ogóle 12.7% (468)

Oddanych głosów: 3689

  • 114
@cieliczka: Tak, jestem zadowolony i wybrałbym drugi raz ten sam kierunek i nawet tą samą uczelnię. Ale żeby nie było tak dobrze to zdarzają się prowadzący którzy gnoją studenciaków tak po prostu bez powodu, albo tacy którzy chociaż są w porządku to nie potrafią nic wytłumaczyć ani czegoś nauczyć. Jest jednak sporo pasjonatów ( ʖ̯) Sama praca po studiach też jest super i w dodatku
@cieliczka: Ja jestem mega zadowlony z mojego kierunku tylko jeden myk mnie irytuje ze po 3 latach jest licencjat a nie inżynierka ale no dupa tam i tak zrobię magistra pewnie hah. Mam elementy informatyki która mnie interesuje i mam elementy ekonomii to tez mnie interesuje dlatego jestem mega zadowolony, bo na zwykłej informatyce nie miał bym nic o biznesie. Siedzę od paru lat w samorozwoju, dlatego przydała by mi się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jak będziesz ogarniać to pieniądze przyjdą.

@PositiveRate: tak można powiedzieć o każdym zawodzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a nie wiem czy warto przetrwać 5,5 roku mordęgi jaką są te studia, a potem po nich ogarniać co się da, żeby cokolwiek umieć i być coś wartym na rynku pracy. Da się dobrnąć do jako takiego poziomu życia, ale jakim kosztem... Raczej nie bez powodu tak dużo lekarzy weterynarii
@cieliczka: Angielski w biznesie (ekonomia prowadzona w j.angielskim)
Tak, poszedłbym jeszcze raz.
Fajne wielokierunkowe wykształcenie (porządny język w praktycznym ujęciu, finanse, a nawet informatyka).
No i żonkę tam poznałem. Argument nie do przebicia ( ͡° ͜ʖ ͡°)