Wpis z mikrobloga

A to Sony w swej wspanialosci nie tylko dalo dwie gry z psnow do plusa, ale do tego obie sa z grudniowego rzutu xD
W sumie typowe dla nich :P

#ps5 #ps4 #psplus
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dante27: Ja bym nie narzekał, od nowej generacji oferta Sony prezentuje uczciwy poziom. Na PS4 dostawalismy latami takie gowno ze plusa kupowalem za 3zl na allegro, indyki za dyche.
  • Odpowiedz
@PancakeV: a ja bym ich nie tlumaczyl, maja dwie uslugi to niech wkoncu ogarna i wprowadza druga do Polski (mamy 2021 rok a u sony nadal lata 2000), albo je złączą w jedną skoro maja dublowac gry i nimi żonglować, bo w psnow zaraz sie okaze ze wyladuje cos z plusa z ostatnich 3 miesiecy
  • Odpowiedz
a ja bym ich nie tlumaczyl, maja dwie uslugi to niech wkoncu ogarna i wprowadza druga do Polski (mamy 2021 rok a u sony nadal lata 2000), albo je złączą w jedną skoro maja dublowac gry i nimi żonglować, bo w psnow zaraz sie okaze ze wyladuje cos z plusa z ostatnich 3 miesiecy


@Dante27: z tym dublowaniem gier z PS Now to trochę ciężki temat, bo usługa jest jednak
  • Odpowiedz
@Dante27: No dawanie gier z PsNow jest słabe ale wrzucanie gier, które posiadacze PS5 mają w PS Plus Collection to już jest przesada xD Rozumiem, że jest to przysługa dla posiadaczy PS4 ale wtedy użytkownicy PS5 powinni dostać coś dodatkowego, bo nie ważne w czym dostałem tą grę jak w jednym i drugim przypadku muszę mieć aktywnego Plusa
  • Odpowiedz
@Danio_1992: Posiadacze PS5 w sumie i tak dostają co miesiąc jedną grę więcej niż Ci z PS4. ¯\(ツ)_/¯ Ja osobiście nie czułem się jakoś mocno pokrzywdzony tym, że w Plusie pojawiło się Days Gone. Jednorazowy wybryk tego rodzaju jestem w stanie zrozumieć. Jeśli zacznie się to jednak powtarzać w następnych miesiącach częściej (tj. wrzucanie gier z PS+ Collection do Plusa) - sam wtedy będę miał pretensje.

@Dante27:
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jest to przysługa dla posiadaczy PS4 ale wtedy użytkownicy PS5 powinni dostać coś dodatkowego, bo nie ważne w czym dostałem tą grę jak w jednym i drugim przypadku muszę mieć aktywnego Plusa


@Danio_1992: no i dostałeś Oddworlda, którego PS4 nie dostało
  • Odpowiedz