Wpis z mikrobloga

@joolekk: Dobrze Ci tego nie wytłumaczę, musisz porozmawiać z pośrednikiem hipotecznym, on Ci przedstawi wszystkie koszty. Polega to bodajże na zrobieniu kredytu gotówkowego i złożeniu dokumentów do hipoteki zanim kredyt gotówkowy pojawi się w BIKu. Tak czy inaczej już płacisz na swoje i w pierwszej kolejności nadpłacasz kredyt gotówkowy.
  • Odpowiedz
sprzedanie mieszkania w hipotece tak żeby nie stracić to jednak trochę bardziej problematyczny temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rskk: No w ostatnim czasie to raczej nie był problematyczny temat.

. Ja sobie cenie to, że mogę zniknąć z dnia na dzień i nic mnie nie trzyma.


Wynajmujesz na gębę? Bo akurat to w wielu wypadkach szybciej sprzedasz mieszkanie niż rozwiążesz umowę najmu.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Ja wiem, ze nie jest problem sprzedać mieszkanie własnościowe. Jednak jak jest kredyt to są problemy, głównie takie, ze trzeba poświecić sporo czasu żeby to załatwić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: mieszkanie to taka sama inna własność jak wszystko. Wszystko da się wynająć czy wypożyczyć. Połowa kraju mieszka na najmach. Co to za problem? Robicie z mieszkania święte miejsca gdzie żył dziadzius, mamusia a teraz ja. To tylko cegły.
  • Odpowiedz