Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,

czy ktoś z was wie ile można zarobić tuż po studiach (magisterka) na umowie o pracę w kancelariach podatkowych/spółkach zajmujących się doradztwem podatkowym? Interesują mnie zarobki nie tylko w #big4 ale też po prostu w dużych kancelariach/spółkach. W trakcie studiów nie pracowałam w podobnych miejscach, więc to by była moja pierwsza styczność (poza bezpłatnym stażem) z podatkami. Z góry dzięki za pomoc ()

#finanse #praca #pracbaza #rekrutacja #consulting #korpo #korposwiat #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608989cedf02be000aefee63
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
OP: @Prince69: Warszawa czy inne miasto wojewódzkie (jeżeli możesz zdradzić jakie) + ilość pracowników/wielkość firmy?

@Herubin: Ile czasu trwały praktyki w EY? Rozumiem, że wcześniej nie miałeś absolutnie żadnego doświadczenia? Warszawa czy inne miasto wojewódzkie?

@prerogatywa: nie zdążyłam przeczytać, napisz jeszcze raz.

@AnonimoweMirkoWyznania:

ZakochanaLoszka: Warszawa czy inne miasto wojewódzkie (jeżeli możesz zdradzić jakie) + ilość pracowników/wielkość firmy?

ŚwieckaAnia: Warszawa czy inne miasto wojewódzkie (jeżeli możesz zdradzić, to
@AnonimoweMirkoWyznania: Region a nie Warszawa.

Praktyki trwały rok bo zacząłem po zakończeniu licencjatu (właściwie to w trakcie bo broniłem się we wrześniu gdy zacząłem pracować) a firma miała zasadę, że asystentem można zostac po skończeniu magisterki (co zapewne wynikało z tego, że studia prawnicze są jednolite a jednak duża część pracowników była po prawie). Udało mi się przycisnąć żebym dostał awans jeszcze przed zakończeniem studiów ale w regionie o takie rzeczy
@AnonimoweMirkoWyznania: wiosna/lato jest rekrutacja chyba na praktyki oraz A1. Na wyższe jest prowadzona całorocznie jak się pojawi potrzeba.

Poszedłbym ale dużo zależy od ludzi a ci się zmieniają w czasie i nie wiem czy obecnie są równie spoko. Na pewno jednak pomaga taka praca przyśpieszyć karierę.
@Herubin: mam pytanko, może idiotyczne ale co tam. Czy do big4 jak się aplikuje, to CV powinno być po angielsku? Bo ogloszenie jest po polsku, potem ich portal po angielsku i sam juz nie wiem szczerze mówiąc.