Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyznanie z dupy, ale poza oczywistymi wadami tej pandemii, to jednak wpadło kilka plusów;
- większe możliwości pracy zdalnej - kiedyś to był luksus, z perspektywy szaraka dostępny jedynie dla kierownictwa. Wątpię by mentalność janusza wytrzymała próbę czasu, ale może będzie większa elastyczność w tym temacie i np. jak ktoś koniecznie chce pracować podczas przeziębienia, to będzie mógł to robić w domu.
- kasy samoobsługowe - coś pięknego. Wcześniej człowiek szedł do biedronki czy lydla i jak bydło musiał stać w 1 kolejce i polować na otwarcie drugiej kasy. Dzisiaj, na jeden lidl czy biedronkę potrafi przypadać po 4-6 kas samoobsługowych + 1-2 normalne kasy. Właściwie idziesz z koszykiem do pustej kasy.
- maseczki - sprawa dyskusyjna, ale dla mnie fajne było to, że wystarczy kaptur, maseczka i praktycznie jesteś anonimowy dla wszystkich. Nie musiałem się bać, że spotkam znajomego, z którym nie chce mi się gadać. Po prostu giniesz w tłumie i masz 99,9% szans, że ktoś cię zaczepi, albo że będziesz musiał udawać, że kogoś nie widziałeś. Domyślam się, że jak to wszystko minie, to maseczki będą znienawidzone i nawet jeszcze bardziej niż przed pandemią, człowiek noszący je będzie w centrum zainteresowania. A w sumie szkoda.

#koronawirus #covid19

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6089765bdf02be000aefee49
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maseczki - sprawa dyskusyjna, ale dla mnie fajne było to, że wystarczy kaptur, maseczka i praktycznie jesteś anonimowy dla wszystkich.


@AnonimoweMirkoWyznania: dla typa który #!$%@?ł babce w żabce i nikt go jeszcze nie znalazł czy gościa którego nagrała kamera gdy kradł rower maseczki to też fajna sprawa.
Ale dla normalnych ludzi nie xD
  • Odpowiedz