Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie jesteś genetyczną elitą i nie wyglądasz podobnie do panów przedstawionych na obrazku to nie masz szans na to, by kobieta Cię pożądała fizycznie. Jesteś wyborem z rozsądku, jedynie zapewniasz zasoby w zamian za s--s. Kobieta brzydzi się Ciebie w głębi duszy.
#przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki #s--s #rozowepaski #niebieskiepaski
Rath - Jeżeli nie jesteś genetyczną elitą i nie wyglądasz podobnie do panów przedstaw...

źródło: comment_1619636311JTe0AuHo6EqswdM0grNlPC.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rath: Ja to się chyba w typowego Janusza zamieniam. Na swój wygląd nie narzekam, chociaż mam problemy ze skórą to mi włosy to rekompensują. Ale jak zawsze widzę takich lalusi to mam wrażenie że oni są jak te p0lki księżniczki co mają tylko ładnie pachnieć i wyglądać, a jak przychodzi co zrobić to nie ma komu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Proxlox1: xDDD
nooo tak, jak przychodzi co do czego żeby coś zrobić, naprawić cieknący kran, wnieść lodówkę itd to od tego jest taki "prawdziwy mężczyzna" jak ty xD Od pożądania seksualnego i czucia się kobietą są takie "lalusie" jak w picrelu opa.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Tak, to te same osoby, ale te same osoby w różnych sytuacjach zachowują się inaczej. Tinder jest w tym sensie sztuczny, ze laski w prawdziwym życiu nie mają nawet 10% takiego wyboru wśród facetów co tam. Dlatego nikt poza chadami nie może się tam przebić.

Kek. Z biologicznego punktu widzenia jest fo niemożliwe.


@hamuj_sie_hamuj_sie: Co
  • Odpowiedz
@ewakuacja_z_europy:
Według statystyk z sierpnia 2020. W PL z Tindera korzysta 740k osób. Z czego kobiety to około 250k.

250k to jaki procent społeczeństwa MŁODYCH kobiet? 5% 7%?
Także mówiąc że "większość kobiet" używa to wychodzisz na farmazoniarza.
  • Odpowiedz
@Rath: zawsze byłem przeciętniakiem z wyglądu, ale jakoś nigdy na zainteresowanie nie narzekałem, wystarczy przestać się nad sobą użalać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: Nie trzeba wygladac jak ze zdjec wyzej, aby cieszyc sie popularnoscia wsrod dziewczyn i byc uznawanym za atrakcyjnego. Nie jestem jakims chadem (chociaz tez nie mam typowej, polackiej mordy ani zakol) i nie mam problemu z dziewczynami, ale jezeli wygladasz jak pol d--y zza krzaka, to czego sie spodziewasz? Chyba, ze Ty marzysz o spaniu z inna dziewczyna kazdej nocy, to jako sredniak jestes bez szans. Jeszcze dochodzi problem
  • Odpowiedz