Wpis z mikrobloga

Podsumowując:
1. Platforma uwierzyła, że po odrzuceniu środków z Funduszu Odbudowy Morawiecki poda się do dymisji, a Kaczafi odleci helikopterem do Rumunii (jak to miało miejsce po strajkach kobiet). Na ten moment nienawidzi "lewaków".
2. Lewica uwierzyła, że PiS jej nie wydyma, a Komitet Monitorowania Wydatków będzie monitorował wydatki. Na ten moment nienawidzi "libków".
3. Oczywistym wyborem każdego rozumnego wyborcy nadal pozostaje Konfederacja Wolność i Niepodległość (pod egidą Pana Janusza). Jedyna realna opozycja, która niestrudzenie walczy m.in. z covidowym terroryzmem, fiskalnymi nowalijkami typu podatek słodzikowy czy pomysłami podnoszenia uposażeń poselskich w szczycie lockdownu. Nadto krytykuje 500+ i planuje ekspedycję "Balonikami na Marsa". A przy tym, mimo współistnienia na sejmowym łonie partii 11 ekscentrycznych, silnych osobowości, o często sprzecznych poglądach, prezentuje na zewnątrz zwarty front.

#konfederacja #koronawirus #polityka
Dutch - Podsumowując:
1. Platforma uwierzyła, że po odrzuceniu środków z Funduszu Od...

źródło: comment_1619634422EsfSyVeDPpB5ynUyPzqLzy.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umiłowanie wolnego rynku i ideałów klasycznej austriackiej szkoły ekonomii


@Dutch: Tego nigdy nie zrozumiem. "Religijnego" podejścia do ekonomii. Tak jakby do każdej bitwy, niezależnie od przeciwnika, jego siły, terenu czy pogody stosować identyczną taktykę. Aby wygrywać bitwy i wojny trzeba dynamicznie zmieniać sposoby walki, różne taktyki stosować równolegle na różnych odcinkach frontu a nie bawić się w dogmaty.

Jak porzucisz "religijne" podejście do ekonomi to
  • Odpowiedz
Bronie się rękami i nogami, by nie głosować na Konfederacje zwłaszcza ze względu na Narodowców, ale za cholerę nie ma na kogo głosować:/

@maxwol: To po prostu jak będą wybory to sprawdź jedynkę w swoim okręgu z której jest partii i albo zagłosuj na 2/ostatniego na liście albo głosuj najbliższym innym okręgu gdzie narodowiec nie jest 1.
  • Odpowiedz
Ale dlaczego miałbym?


@Dutch: napisałeś to w prześmiewczym tonie i tak samo odpowiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam agrounii, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że są tam bardziej postrzeleni ludzie, niż w Konfie

co znaczy "nam"?


@Dutch: niech będzie że przeciętnemu Januszowi robiącemu za średnią krajową
  • Odpowiedz
@Dutch: Nie wiem jak w 2021 roku można jeszcze na poważnie popierać Korwina i jego wolnościową nibylandie. Nie mówiąc już o jego polityce zagranicznej skierowanej na wschód.
  • Odpowiedz
@Dutch: Co sie musi stac, zebym zaglosowal na konfederacje:

1. Amputacja wiecej niz 90% mozgu
2. Na wybory, na karcie do glosowania, moze byc tylko jedna partia - wlasnie konfa
3. Po amputacji 90% mozgu, zostala mi czesc odpowiedzialna za ruch reki, ktora wykonuje automatycznie znak X
4. Skorumpowany czlonek komisji wyborczej podsuwa mi karte do glosowania tak, ze zaznaczam jedyna partie, na ktora
  • Odpowiedz