Wpis z mikrobloga

Swoją drogą, po ostatnich ejakulacjach dzieci spod #antykapitalizm doszło do mnie, że siedzi tu po prostu masa młodzieżówki Razem, oddelegowanej do spamowania internetu po linii partii. Takich fanatyków, że nawet gdyby Zandberg poparł projekt Kaczyńskiego co do publicznego kamieniowania za aborcję. Stwierdziliby, że on gra w szachy 5D. A tak w ogóle to najważniejsze dla kraju żeby PO bolała dupa.

Lewica powoli zmienia stanowisko. Jeszcze niedawno słyszeliśmy w kuluarach, że do poparcia ratyfikacji bez warunków skłania się 8-10 posłów, głównie przedstawiciele Partii Razem


#bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #razem #polityka
amantadeusz - Swoją drogą, po ostatnich ejakulacjach dzieci spod #antykapitalizm dosz...

źródło: comment_1619614540bTTRExJuxEYxSJkvwAmwIB.jpg

Pobierz
  • 38
Nigdzie nie napisałem, że popieram którąkolwiek partię. Co więcej, nie przypominam sobie nawet żebym chociaż raz wyraził się jakoś szczególnie ciepło o którejkolwiek z polskich partii. Moje poglądy są emanacją zdrowego rozsądku, wolnego od partyjnych afirmacji.


@amantadeusz: IKS .DE

apropo neuropy, przypominam, że sami sprosili pół tagu antykalitalistycznego a czikapu prawie przejął disco XD

I jeszcze co chwila szły ankietki nt. @Filippa i innych razemkowych kont politycznych XD

Także wielkie mi
Skąd info na temat ich discorda? Fajnie byłoby tam wejść, chociażby dla beki


@WilhelmNeuropek: to są przecieki od szpiegów. Tu i ówdzie się co rusz pojawiają. O czikapu to wiedziałem, już z kilka miesięcy przed aferą cukrową i kasowaniem konta co się święci. Zresztą mówiłem to tyle razy na Mirko ale nikt nie słuchał ¯\_(ツ)_/¯ a potem czystkę robili ze dwa miesiące.