Wpis z mikrobloga

Dzisiaj spotkała mnie niemiła sytuacja z @morele_net

W sobotę zakupiłem od nich monitor Dell U2721DE w cenie ok. 1886zł. Dzisiaj dostałem informację, że dostawcy wkradł się błąd w stanie magazynowym i że nie ma produktu. Mogą mi jednak zaoferować ten sam produkt od innego dostawcy, ale w aktualnej cenie 2 176,57zł lub wybranie innego produktu. Tutaj chcę zaznaczyć, że produkt był w promocji z ceny ok. 2 300zł. Co ciekawe produkt ten był wcześniej (ok 2 tyg temu) w cenie 2100 i został podwyższony do ceny 2300 tylko po to by zrobić lepszą promocję, której finalnie nie uraczyłem.

Czy uważacie, że jest to uczciwe i profesjonalne z waszej strony?

#morele #monitory #dell #januszebiznesu
gluchykotlet - Dzisiaj spotkała mnie niemiła sytuacja z @morelenet 

W sobotę zakup...

źródło: comment_1619607522AYNZZu0rTWYXPUpYxoJAIo.jpg

Pobierz
  • 10
Cześć @gluchy_kotlet, przepraszamy za niedogodności. Tak jak informujemy na naszej stronie, najlepszym sposobem weryfikacji dostępności towaru jest złożenie zamówienia. Staramy się prezentować produkty tylko te aktualnie dostępne, czasem natomiast dochodzi do błędu w stanie magazynowym i niestety realizacja zamówienia nie jest możliwa.
@morele_net tak, tak "czasem dochodzi do błędu"

Na wykopie były dziesiątki artykułów obrazujących Wasze działanie, podbijanie cen przed obniżką by skusić klienta na przeceniony towar w oryginalnej cenie, liczne braki magazynowe i problemy z przedłużającą się procedurą zwrotu pieniędzy.

Oczywiście przepraszacie za niedogodności ale nie zdajecie sobie nawet sprawy ilu klientów Wam odpadło tylko przez to że jesteście wałkarzami.

Ja miałem do czynienia z morele dwa razy. Lata temu bezproblemowo, później wróciłem
@robert83: sprawdzałem i nie da się z tym zrobić. W regulaminie mają zapisać, że dopiero jak potwierdzą, że zamówienie jest w realizacji to dopiero dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży.

@morele_net: mega się na Was zawiodłem i mimo wycieku danych, którego również padłem ofiarą to jednak wracałem do Was. Niestety czas pożegnać się z Wami i poszukać czegoś innego w innym sklepie.