Wpis z mikrobloga

fanboje #tede na grupce WJNWJ sie zesrali bo Wdowa w najnowszym kawalku zaspiewala "nie zmieniac ciagle ekipy jak Tede" xD i juz debata czy Tede powinien zdissowac Wdowe bo jak ona smiala mu cos wytknac, co de facto jest prawda xD i w ogole pytania kim jest Wdowa i teksty, ze jest #!$%@? nagle xD ale jak nagrywala "To nie film" z Tede to wtedy byla spoko xD
  • 6
  • Odpowiedz
@xvlk: ta, pojawil sie tam bo Wdowa nawinela "wypuszczac czesciej kawalki niz Numer" i zbili piatke ze smieszka ale fanbojstwo juz sie doszukuje, zlosliwosci w kierunku Tedego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: pragnę tylko przypomnieć że jak Tede wytknął Peji to że poturbowali tego dzieciaka na koncercie to było wszystko spoko. Wiem, porównanie trochę z dupy ale nie bronię tu nikogo, zmierzam tylko do tego że nie ma co się spinać o takie rzeczy - lepiej komuś powiedzieć wprost że coś #!$%@?ł niż klepać po plecach mimo odmiennych poglądów
  • Odpowiedz
@Zales360: no jak szanuje Tedego za tworczosc tak jest erkspertem hipokryzji xD przeciez on "tylko" tuniego #!$%@? z ekipy. swoja droga zabawne, ze #!$%@? go za uderzenie kobiety mimo, ze wg relacji Tuniego zasadzil jej jedynie kopa w odpowiedzi na uderzanie po ryju i ponizanie no ale w ekipie nie bedzie nikogo kto bije kobiety. za to mozna je dissowac, wyzywac od zdzir i nagrywac na nie kawalki takie jak
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Ta grupa to jakiś kosmos. Sam identyfikowałem się jako psychofan Wieprza, ale to co się tam dzieje uświadomiło mi, że nie jestem godzien tego tytułu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz