Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można mieć swój poglad na szczepionki, rozumiem nawet że ktoś się nie szczepi ( sam się waham), ale rezerwowac miejsce i nie przychodzić żeby blokować szczepienia i robić rozprdol w popsutym już systemie to nie wiem co trzeba mieć w głowie.
#koronawirus
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Ranger
@szubiduba
XDD wam wystarczy fakt, że ktoś się nie chce szczepić i już plujecie jadem XD
To pytam zupełnie serio. Po co mam się szczepić?
Jestem młody zdrowy, covid przeszedłem nawet o tym nie wiedząc. Więc po co?
Moim zdaniem więcej ryzukuje szczepiąc się niż nie szczepiąc ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@J-Roc: brawo wykop - czarna działa jak marzenie xD

Jaki jad? To Ty tu trujesz i tworzysz jakieś kocopoły o tym, że szczepionki bardziej szkodzą niż pomagają.
Też jestem zdrowy, prowadzę zdrowy tryb życia, nie pamiętam kiedy ostatni raz na coś chorowałem, a covid mnie pozamiatał i prawie wyjął mi wtyczkę na tydzień.
Ciesz się, że przeszedłeś bezobjawowo, ale świat nie kończy się na czubku Twojego bezobjawowego nosa, tylko niektórzy
  • Odpowiedz
  • 5
@Ranger

Jaki jad? To Ty tu trujesz i tworzysz jakieś kocopoły o tym, że szczepionki bardziej szkodzą niż pomagają.

Nigdzie tak nie napisałem ¯_(ツ)_/¯

Ciesz się, że przeszedłeś bezobjawowo, ale świat nie kończy się na czubku Twojego bezobjawowego nosa, tylko niektórzy na to umierają,
  • Odpowiedz
  • 5
@good_excuse

no ja np. pluję na ciebie, bo zadajesz 50 raz te same pytania i jeszcze czujesz się dumny, że wygrałeś dyskusję xD następnym razem użyj opcji szukaj


Nigdzie nie znalazłem sensownej odpowiedzi na te pytania ¯_(ツ)_/¯ więc ponowiłem bo może ktoś tu mnie oświeci ( ͡º ͜ʖ͡º) nadal nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie po co mam się szczepić?
  • Odpowiedz
  • 7
@Ranger

a kto Ci każe się szczepić?


Tacy panikarze jak ty ¯_(ツ)_/¯ już są plany paszportów szczepień, czyli segregacja ludzi ( ͡~ ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@J-Roc: dobra masz sensowna odpowiedź - bo może się okazać, że po przejściu covidu masz większe prawdopodobieństwo zachorowania np. na nowotwór jak jest z wirusem HPV czy EBV. Tylko to nie wyjdzie za tydzień a za 10 lat jak będziesz chciał się pobawić ze swoim synem ale będziesz jechał na chemię. Albo cokolwiek innego. A jak mi wyjedziesz że to samo może byc po szczepionce to #!$%@? szkoda mi śliny
  • Odpowiedz
  • 4
@Cooldawg

to się nie szczep i skończ #!$%@?


To skończcie zabierać prawa niezaszczepionym ( ͡° ͜ʖ ͡°)- (wiem że jeszcze tego nie ma, ale rząd miernot z poparciem panikarzy już to planuje)
  • Odpowiedz
  • 5
@xortis

dobra masz sensowna odpowiedź - bo może się okazać, że po przejściu covidu masz większe prawdopodobieństwo zachorowania np. na nowotwór jak jest z wirusem HPV czy EBV.


Ale ja już chorowałem ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@Cooldawg


to się nie szczep i skończ #!$%@?

To skończcie zabierać prawa niezaszczepionym ( ͡° ͜ʖ ͡°)- (wiem że jeszcze tego nie ma, ale rząd miernot z poparciem panikarzy już to planuje)

@J-Roc: Z ciekawości- jak się zapatrujesz na obowiązujące od lat szczepienia, które trzeba zrobić przed wjazdem na teren różnych Państw? I na temat żółtej książeczki, która te szczepiania
  • Odpowiedz
  • 4
@hellyea

Z ciekawości- jak się zapatrujesz na obowiązujące od lat szczepienia, które trzeba zrobić przed wjazdem na teren różnych Państw? I na temat żółtej książeczki, która te szczepiania „udowadnia”?


Tamte szczepionki są przebadane, w przeciwieństwie do zrobionej na szybko i testowanej teraz na ludziach szczepionki na covid
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: szkoda, że nie można zjebów dopisać do jakiejś listy, i za 5 lat jak wezwie karetkę to też go wpisać na listę, ale nie przyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@hellyea

Skąd takie informacje? I co to ma do wspomnianej przez Ciebie „segregacji”?


No chodzi mi o te zapowiadane paszporty szczepień. W sensie takie, że restauracje, siłownie itp. Będą tylko dla zaszczepionych. Jak to na wiesz inaczej jak nie,, segregacja, ?
  • Odpowiedz
@J-Roc: Dlatego pytam- co sądzisz o obowiązkowych szczepieniach w innych krajach, gdzie nawet cię nie wpuszczą. Oraz żółtej książeczce, która te szczepienia potwierdza? To też segregacja? Dlaczego?
  • Odpowiedz
  • 7
@hellyea

Dlatego pytam- co sądzisz o obowiązkowych szczepieniach w innych krajach, gdzie nawet cię nie wpuszczą. Oraz żółtej książeczce, która te szczepienia potwierdza? To też segregacja? Dlaczego?


Jest różnica pomiędzy nie wpuszczeniem kogoś do kraju, a ograniczaniu praw i swobód obywatelowi w jego kraju.
Po prostu nie chce się szczepić na jakąś chorobę tropikalną to nie jadę do kraju wymagającego tych szczepień ¯_(ツ)
Ale jeżeli ktoś chce mi uniemożliwić normalne
  • Odpowiedz