Wpis z mikrobloga

@Spajkodron3000: Ja generalnie wożę wiele osób z firmy transportowej, dowożę ich do pracy, hotelu itp. Zero zachorowań (u mnie i osób wożonych). Dodatkowo robiłem test na przeciwciała - wyszedł ujemny
@Spajkodron3000:
U mnie podobnie, jestem nauczycielem. Zajęcia mam prawie cały czas stacjonarnie. Zajęcia praktycznej nauki zawodu. Przewija się pewnie z dwie setki uczniów z całego regionu a ja COVIDA nie złapałem. Albo mam dużo szczęścia albo już przeszedłem bezobjawowo.
@Spajkodron3000: taksiarz here, pracuje cały ten rok ciągle ludzie, pieniądze, ręce dezynfekowalem może 2 tygodnie na początku, a zaraziłem się w domu od narzeczonej bo z panieńskiego przywlokła.
@Spajkodron3000: zrób sobie badanie na przeciwciała. U mnie to samo, kilka osób w firmie miało, a ja nic w końcu się wkurzyłem i zrobiłem. Okazało się, że mam przeciwciała, a nawet nie wiem kiedy to złapałem xD
Generalnie staram się dostrzegać tez plusy pandemii. Od początku nie byłam przeziębiona czy chora, głównie dlatego, że ludzie przestali mi chuchać w szyje albo w twarz. Kolejny plus to, że jednostki które wcześniej myły się tylko z okazji Bożego Narodzenia myją się częściej tzn raz na miesiąc około XD