Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Juz nie mam do siebie sily i nie wiem co robic.. ktorys raz zaczynam #dieta - postanawiam, ze bede zdrowo jadl i po paru dniach mam jakis kryzys, nie widze zmian, nie mam motywacji i np. odpuszczam pare posilkow, bo mi sie nie chce jesc. I kolejnego dnia jakos powoli przestaje gotowac tak jak wcesniej i finalnie porzucam diete... nie wiem co zrobic, bo nie lubie siebie w obecnej wersji. Chcialbym zrzucic te 15kg, ale juz nie wiem jak. Probowalem roznych diet, z dietetykiem, keto, samemu fitatu i kurde jakos odpuszczam.. nie wiem, chyba jestem za slaby w glowie, zeby znowu zrzucic 15kg (kiedys mi sie udalo).

Teraz moj pomysl jest taki, zeby zamowic pudelka / dieta sokowa...

macie jakies rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6087dca0df02be000aefed00
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 10
postanawiam, ze bede zdrowo jadl i po paru dniach mam jakis kryzys, nie widze zmian, nie mam motywacji

@AnonimoweMirkoWyznania: No kto by pomyślał że po paru dniach nie będzie jakiś piorunujących efektów. Niezależnie od diety twoje ciało musi się "przestawić" na nowy sposób odżywiania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: najważniejsze to licz kalorie i nie przesadzaj. Niestety silna wola to jedyny klucz do sukcesu. Bo nawet mając dietetyka, dietę pudełkową, biegając ale wieczorem do filmu zjadając paczkę chipsów wbijając czteropak piwa nic nie zmienisz. Ja robię to tak że jeżeli wiem że chcę sobie dzisiaj na przykład wypić drinka i zjeść pringelsy planuje że pójdę na intensywny spacer zjem śniadanie drugie śniadanie i obiad wraz z podwieczorkiem z mniejszą
@AnonimoweMirkoWyznania Im bardziej wymyślasz tym gorzej, sokowa dieta to chyba największy idiotyzm o jakim słyszałam (zamierzasz przez tydzień dostarczać jakąś śmieszną ilość kalorii głównie z węglowodanów).
Wygodnie jest w cieplutkiej strefie komfortu ale właśnie dlatego teraz masz do zrzucenia 15kg i jak nic nie zmienisz za rok będzie 20, 25, może 30.
Przez tydzień zapisuj co jesz, później wyeliminuj lub minimalizuj oczywiste błędy (słodzone napoje, fast foody, słodycze).
Zainstaluj fitatu, lub inną
@AnonimoweMirkoWyznania
Wiem gdzie jest błąd xd
Zrób sobie dietke ale zaznacz na jakimś kalendarzu czy karetce okres w którym nie #!$%@? nie możesz złamać diety, codziennie rano się tam podpisu, lub skreślaj dzień z listy.
Polecam na początek 30dni z np 2k kcal (wylicz sobie dokładniej ile kcal)

Serio to działa, musi być konkretna data rozpoczęcia i zakończenia diety, bo jak nie będziesz miał końca diety to twój cel będzie się rozmywał,i