Wpis z mikrobloga

@Hyrieus: znaczy co to ma sugerować, że bóg bawi się w matematyka regulując liczbę zastrzelonych, żeby to pasowało do jakiejś wydumanej tezy? Breivik zastrzelił 76 osób, a bóg: "brak jeszcze jednej - strzelaj Andreas, siedzi tam za drzewem!"

I po co to? Przecież nikt poza tobą tego nie dostrzegł, nikogo to nie nawróci. Czyli bóg zabił kilkadziesiąt osób, żeby jakiś świr mógł się dopatrzeć kilku przypadkowych zbieżności w cyferkach?

Stary, dawno
@kubako: Mam tego więcej np. Covid to kara na bezbożnych nazwa miasta Wuhan, Nuh-to imię Noego,WH -JHWH-święte imię Boga,Covid -Cova de iria miejsce cudu słońca Fatimskiego,koronawirus-dwie korony widziane przez Maksymiliana Kolbego w Kościele,a w jednym z objawień Maria przedstawiła że na kuli ziemskiej będzie zatrute powiettrze(śmignęło mi to przed oczami),Rosja rozsieje po świecie swoje błędne nauki i to się dzieje(Ruscy w Wenezueli,Ukrainie,Czechach,Nord stream,Syria,Olimpiada w Soczi,MŚ w rosji mundial). Opisałbym to lepiej
@kubako: Mam tego więcej np. Covid to kara na bezbożnych nazwa miasta Wuhan, Nuh-to imię Noego,WH -JHWH-święte imię Boga,Covid -Cova de iria miejsce cudu słońca Fatimskiego,koronawirus-dwie korony widziane przez Maksymiliana Kolbego w Kościele,a w jednym z objawień Maria przedstawiła że na kuli ziemskiej będzie zatrute powiettrze(śmignęło mi to przed oczami),Rosja rozsieje po świecie swoje błędne nauki i to się dzieje(Ruscy w Wenezueli,Ukrainie,Czechach,Nord stream,Syria,Olimpiada w Soczi,MŚ w rosji mundial). Opisałbym to lepiej
@kubako: Nie tylko z mordestwami katastrofami,kataklizmami,objawieniami,zarazami,zaćmieniami,współrzędnymi geograficznymi itd. tylko trzeba posiedzieć i przyjrzeć się temu.