Wpis z mikrobloga

Ciekawostka:

Allegro rozdzieliło się na allegro zwykłe (dla sklepów) i allegro lokalnie (dla osób prywatnych). Ciekawostka jest taka, że na allegro lokalnie nie jest pobierana prowizja od sprzedaży, a "prowizja od obsługi transakcji". Teraz wystarczy, że ktoś coś kupi i wybierze opcje płatności za pobraniem, a allegro naliczy mu opłatę od obsługi sprzedaży.
250000*0,079 (prowizja) = 19750zł opłaty dla allegro która nie podlega anulowaniu.
Może ktoś chciałby się zabawić i poszukać czy ktoś nie udostępnił opcji wysyłki za pobraniem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#friz #ekipa #heheszki #polskiyoutube
Pobierz
źródło: comment_1619450463MXom2PkiecOo1Fga5uTAZq.jpg
  • 9
@dulu: prowizja na zwyklych allegro jest do zwrotu. Mozna ja normalnie reklamowac, a allegro zawsze na to przystaje, jesli rzeczywiscie nie zostanie cos sprzedane. Nie wprowadzaj w błąd. Sprzedaje na allegro i zawsze jak przesylka nie zostanie oplacona nie mam problemow od strony allegro
@nammah: Nie prawda. Na Allegro lokalnie nie ma prowizji, jest obsługa transakcji która nie podlega zwrotowi, a kupujący ma obowiązek zakupić przedmiot, nie może zrezygnować. Ja tak utopiłem 50 PLN, które mi naliczyli, bo gościu wybrał zapłatę przy odbiorze i się rozmyślił. Na Allegro jest jak mówisz, ale na Lokalnie jest tak jak ja mówię.
@Never-havbe: @nammah: @appul: po pierwsze - tłumaczyłem że na allegro lokalnie to działa inaczej, po drugie - wiadomo że nawet tam jakby się poskładało jakieś pisma, pisało do supportu to się coś takiego ogarnie. Tutaj chodzi przede wszystkim o to, że jak 15-letni dzieciak (i jego rodzice) zobaczy że ma do zapłaty 20k, to się konkretnie zesra. A tym bardziej taki, który ogląda ekipę friza...( ͡º ͜ʖ