Wpis z mikrobloga

@enviouslaughter: daj mi jakąś definicją słownikową, a nie swój słowotok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idąc tym tokiem rozumowania, jeśli ktoś preferuje kobiety, to jest seksistą rewersyjnym. Wyniki Twoich badań i teorie są tak słabe, jak chęć do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie p0lek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do orientalizmu to Aleksander Wielki nim był i co? I zbudował Imperium ( ͡
  • Odpowiedz
@dzbanerski: adolf hitler też zbudował imperium i co? "Xenoracism is a form of prejudice that resembles racism but is exhibited by members of a racial group towards other members of it" przepraszam, mój błąd. to się nie nazywa rasizm rewersyjny tylko ksenorasizm.
  • Odpowiedz
@enviouslaughter: i to, że obecnie Polacy sami jeżdżą do Niemiec, żeby tam pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz merytorycznie. Nie będę powtarzał, co pisałem, bo według mnie nie jestem rasistą tylko jeśli chodzi o wygląd, to preferuję np. Azjatki od Polek. Ale to nie znaczy, że będę dyskryminował Polki czy np. Niemki z powodu ich pochodzenia etnicznego w życiu społecznym. Dlatego nie uważam siebie za
  • Odpowiedz
@enviouslaughter: ocenianie czyjeś urody i tym samym atrakcji seksualnej do danej osoby przez pryzmat jej płci jest seksizmem w obszarze seksualności i żadne wymyki tego nie zmienią. Proszę zatem nasmarować cztery litery wazeliną, albo oskarżam Cię o seksizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enviouslaughter: Dobór partnera seksualnego należy do sfery prywatnej i każdy może sobie dobierać partnera według własnych, prywatnych upodobań. To nie jest rasizm, bo to tak jakby powiedzieć, że ktoś lubi kolor czerwony, to jest "rasistą" wobec innych kolorów. Rasizm to dyskryminowanie innych ze względu na pochodzenie narodowe lub etniczne poza sferą prywatną. Jeszcze tylko tego brakuje, żeby mi ktoś mówił, która różowa ma mi się podobać xD
  • Odpowiedz
@enviouslaughter: nie ma czegoś takiego, jak dyskryminacja w sferze prywatnej. Nie zmusisz nikogo do tego, aby Cię lubił, kochał czy tolerował. Takich rzeczy nie da się uregulować prawnie. Są pewne zasady tzw. współżycia społeczne i np. jak musisz mieszkać z kimś, kogo nie lubisz, to musicie przestrzegać pewnych reguł, ale to nie zmieni tego, że nadal się nie lubicie.
  • Odpowiedz