Wpis z mikrobloga

@Kagan: nie bardzo wiem jak to rozwinąć, może tak: dlaczego mężczyźni potrafią segregować sobie ludzi z pominięciem ich pochodzenia etnicznego, robiąc to w sposób czysto merytokratyczny, a kobiety zawsze w mniejszym lub większym stopniu będą miały na uwadze rasę?
@Kagan: ja bardziej z autopsji, nadal mam we łbie słowa p0lki o tym że nie chce potomstwa p0laków, bo to chów wsobny. nie wiem czy mam z tego bekę, czy ten facepalm który po tym stwierdzeniu zaliczyłem kiedykolwiek ustąpi.
ja bardziej z autopsji, nadal mam we łbie słowa p0lki o tym że nie chce potomstwa p0laków, bo to chów wsobny. nie wiem czy mam z tego bekę, czy ten facepalm który po tym stwierdzeniu zaliczyłem kiedykolwiek ustąpi.


@enviouslaughter: a to już zależy od danej różowej. Niektóre wręcz przeciwnie, nie wyobrażają sobie wyjść za mąż za kogoś z obcej kultury. Zresztą po części odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/69935/dlaczego-kobiety-uprawiaja-seks-motywacje-seksualne---od-przygody-po-zemste
@Kagan: ale nie, autentycznie jest prawidłowość, jest rasizm i rasizm rewersyjny. na przykład gdyby zrobić badanie na grupach kontrolnych i dać zdjęcie tiger woodsa uderzającego kijem golfowym w piłkę i zapytać się badanych jaka jest pierwsza rzecz którą zauważają na temat człowieka przedstawionego na zdjęciu to wtedy większość mężczyzn by odpowiedziała że gra w golfa, jest golfistą, a większość kobiet to że jest murzynem.
na przykład gdyby zrobić badanie na grupach kontrolnych i dać zdjęcie tiger woodsa uderzającego kijem golfowym w piłkę i zapytać się badanych jaka jest pierwsza rzecz którą zauważają na temat człowieka przedstawionego na zdjęciu to wtedy większość mężczyzn by odpowiedziała że gra w golfa, jest golfistą, a większość kobiet to że jest murzynem.


@enviouslaughter: a już miałem pytać o źródło badań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w zasadzie
@zewimen: moja grupa kontrolna miała w swoim składzie 8 kobiet, zdjęcia już nie mam lecz wskazywało ono na to czym się on zajmuje, trzymał w dłoniach kij golfowy. wszystkie te kobiety w pierwszej kolejności zwróciły uwagę na to że tiger woods jest murzynem, a nie golfistą. wszystko dzięki antysemickiemu portalowi jakim jest fb <3
@dzbanerski: tak, jesteś rasistą jeśli znając inne cech danej osoby wybrałbyś osobę ze względu na jej pochodzenie, a nie te cechy. jeśli byś ich nie znał i byś został postawiony przed wyborem to można by tylko rozpoznać czy jesteś rasistą rewersyjnym czy zwykłym. w tym przypadku jesteś rewersyjnym.