Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia nie rozumiem totalnie idei ktora stoi za grami Battle Royal. Jestem zrzucany na wielka mape z pistoletem, 5 minut zajmuje mi znalezenie wyposazenia, potem ide przed siebie 10 nastepnych minut po czym zostaje zabity przez kogos kogo nawet nie mialem okazji zobaczyc.

I nie, to nie jest tak ze lamie w FPSy bo w CoD: MW mam w mp dosc dobre wyniki i laduje na pierwszych miejscach, po prostu sam koncept Battle Royale jest dziwny. Moze ktos mi czegos nie powiedzial albo czegos nie zrozumialem?
#gry #battleroyal #fortnite #warzone
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wandsbeker: No widzisz, ja też nie kupuję tej formuły. Zwłaszcza, że próg wejścia w taką grę jest zazwyczaj dość wysoki. Wystarczy, że na 100 osób trafisz jednego typa który całe życie spędza na graniu i już cała przyjemność z gry w #!$%@?.
@Wandsbeker: Po prostu nie znasz mapy. Jak byś znał to byś wiedział gdzie jest loot i gdzie warto lecieć od razu albo nie. Zamiast biegać bez sensu 15 min po mapie to już w pierwszej minucie powinieneś być w pełni wyposażony.

Zapomnij o wszystkim czego się nauczyłeś w CoD:MW i daj sobie chwile na poznanie nowej gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wandsbeker: no i oczywiście to nie jest tak, że nie masz racji bo dalej mogą się zdarzyć sytuację, że dostaniesz nawet nie wiesz skąd ale z biegiem czasu jak grasz to jest tego mniej bo wiesz jak chodzić, gdzie chodzić i większości przypadków potrafisz zareagować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpeaRRR: zresztą w takiego warzone na początku grać z kimś najlepiej jakby nie patrzeć to masz multum opcji powrotu do walki - gułag, dostawa, korona, powrót operatorów, wykupienie
@Wandsbeker: Jednak jest sporo różnicy między tymi trybami:

- w Battle Royale zaczynasz z niczym, nie możesz na wejściu do gry mieć OP builda/wyposażenia, które samo w sobie wiele daje
- musisz nauczyć się mniej więcej walczyć wszystkim
- nie możesz strzelać do wszystkiego co żyje, bo łatwo sam możesz stać się celem
- mapy są dużo większe niż w "standardowych" trybach z CoDa, co sprawia, że nawet jeśli bronie są
ja z kolegą gram na zasadzie podniesienia bounty i biegniecia w przeciwnika chocby z pistolem i jest gituwa

a poza tym "fenomen" battle royali polega na tym, ze odpalasz gierke, padniesz dwa razy, wylaczysz gierke, odpalisz za godzine znowu na chwile cyk myk

a na przyklad taki cs:go, czy jakas moba trzyma cie jako zakladnika w grze przez godzine, a jak wyjdziesz to jeszcze dostanies zlow prio