Wpis z mikrobloga

@wykopowicz_ka: Który Kiciński na górze?
Uwzględnij jeszcze:
Iwiński sprzedał 50,555 akcji 25 listopada
M. Kiciński sprzedał 482,254 akcji 9 grudnia
Nielubowicz akurat kupował
A. Kiciński sprzedał 50,488 akcji 25 listopada
Badowski sprzedał 37,937 akcji 25 listopada
Nowakowski sprzedał 37,882 akcji 25 listopada
Czyli 2 tygodnie przed premierą doszli do wniosku "będzie gówno, sprzedawajmy na górce". M.Kiciński jeszcze sprzedawał dzień przed premierą.

Jeśli to nie jest insider trading, to #!$%@? nie wiem
  • Odpowiedz
@uhu8: Z tego co wiem sprzedaż takiej ilości akcji musi być zaplanowana wcześniej i nie mogą sobie stwierdzić "będzie gówno" i sprzedać od razu, jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nihas: przecież oni od dawna wiedzieli jakie dym będzie, wystarczyło spojrzeć na stan tej gry xD
Tylko fanboje na wykopie się lłudziły, że patch day 1 WSZYSTKO naprawi
  • Odpowiedz
Z tego co wiem sprzedaż takiej ilości akcji musi być zaplanowana wcześniej i nie mogą sobie stwierdzić "będzie gówno" i sprzedać od razu, jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nihas: chyba musi być zgłoszona, że miała miejsce.

ma obowiązek nie później niż w ciągu 4 dni roboczych od dowiedzenia się o zmianie udziału lub nie później niż w terminie 6 dni
  • Odpowiedz
@Kosmox30: jaki stan gry widziałeś 25 listopada?
Ja akurat wyprzedałem się z cdp w listopadzie, ale nie ze względu na stan gry, tylko unikając ryzyka i zakładając "jesli będzie dobrze, to i tak początkowy sukces rynek już zdyskontował, więc będę miał kilka tygodni na odkupienie"
  • Odpowiedz
@uhu8: mówie o typach z zarządu, doskonale wiedzieli jaka padaka będzie. A w necie z dobry tydzień przed premierą krążyły już streamy z egzemplarzy które wyciekły przed premierą i był bug na bugu
  • Odpowiedz
@uhu8: może ten nadepnął komuś na odcisk kto stracił w tym też dużo kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a CP oszukał tylko zwykłych ludzi

z resztą to polska, prokurator zero ma ich ścigać? xd
  • Odpowiedz
przecież oni od dawna wiedzieli jakie dym będzie, wystarczyło spojrzeć na stan tej gry xD

Tylko fanboje na wykopie się lłudziły, że patch day 1 WSZYSTKO naprawi


@Kosmox30: i #!$%@? marketing pompowal banke oni sobie wyciagneli na gorce. Firma pojdzie pod wode, a oni i tak wygraja. #!$%@? system #antykapitalizm
  • Odpowiedz
@Nihas:

Z tego co wiem sprzedaż takiej ilości akcji musi być zaplanowana wcześniej i nie mogą sobie stwierdzić "będzie gówno" i sprzedać od razu, jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To już wiesz, po co te kilkukrotne przesuwanie daty premiery ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz