Wpis z mikrobloga

"iNcELe BaNdyCI oDebRAli NAm CycUszGi!"

Ból doopy spermiarzy bo nie mają czym zalać mózgu. Cały wykop zaspamowany doopami i cycami ale spermiarzom mało. Wincyj, wincyj cyców. Wykop elita internetu, chyba elita spermiarstwa. Na wysropie żeby zostać gwiazdą wystarczy ustawić różowy pasek w awatarze i już pół wysropu ma zalane mózgi. Jakbym był kobietą to nawet bym się z poczucia żenady na wykopie nie przyznawał żeby żałośni spermiarze nie spamowali skrzynki. XD
Pokaż cycużgi na wysropie a spermiarze będą cie wspominali przez dziesięciolecia. Chłop wnukom będzie opowiadał że baba wrzucała swoje zdjęcia na ten śmieszny portal ale ZuE InCeLe wszystko zepsuły! XD

#przegryw #spermiarzalert #spermiarz #p0lka
DoktorNauk - "iNcELe BaNdyCI oDebRAli NAm CycUszGi!" 

Ból doopy spermiarzy bo nie ...

źródło: comment_1619421517lVYvBYjAWseysF2xSNJlrr.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoktorNauk: Moim zdaniem nagonka na wykopie jest słaba. Już walić content ale jeśli osoba nie atakuje swoimi postami kogoś innego to atakowanie życia prywatnego jest słabe. Jak dla mnie może by. Wgw na maxa, mogą latać cycki, #!$%@? i sperma też się może lac. Ważne by tagowanie było i można dać na czarno.
  • Odpowiedz
@Haszenberg: Ania się kiedyś chwaliła że przez zablokowanie treści 18+ niezalogowanym wzrosła im liczba zakładanych kont, spermiarze są wśród nas ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Ale mimo wszystko phyrexie na blvckdozen bym wymienił
  • Odpowiedz
O to to, już ileś razy widziałem to żałosne psioczenie, że na tym portalu tak słabo z wgw, że na reddicie czy gdzieś tam to dopiero jest, a tu to taka posucha przez to czy przez tamto

#!$%@?, jak żałosną jednostką trzeba być, aby na poważnie narzekać na to, że na jakimś portalu losowe użytkowniczki nie wrzucają nagich fotek xD dla mnie te wszystkie "gone wild" to szczyt żenady niezależnie od portalu,
  • Odpowiedz