Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ochota na seks raz na tydzień/dwa w ponad rocznym związku (dokładnie rok i 6msc) to coś czym powinienem się martwić?

Mam 25 lat, wysportowany i ogólnie jest ok ale zauważyłem że ochote na seks mam raz na tydzień/dwa.

Na początku relacji (pierwsze 2 msc) to bywało i 4 razy dziennie, gdy był weekend. Teraz jakoś nie czuje tak. Nawet jak pomyśle o innych różowych to też tak „meh”.

Zbadać testosteron? Co robic?

#zwiazki #zdrowie #seks #mikrokoksy #sport #testosteron

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6085d648df02be000aefea52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania odpowiedz sobie na pytanie czy Ty czujesz, że brak ochoty na seks jest dla Ciebie problemem - jeśli tak to warto o tym porozmawiać z partnerką, co się zmieniło, czego od siebie oczekujecie itd.
  • Odpowiedz
M.: Hmmm z seksem jest tak, że albo przez miesiąc kochamy się prawie codziennie albo dopada nas życie, dużo pracy i zmęczeni i wtedy raz w tygodniu to sukces. Ale po 20 latach to nie powinno dziwić.
Chłopie młody zdrowy mężczyzna to powinien prawie non stop mieć ochotę na swoją różową, ja przynajmniej tak miałem do 30 roku życia.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Najpierw się udaj do lekarza endokrynologa potem do psychiatry i oczywiście do proboszcza, który wysłucha bliźniego w potrzebie. Trzeba czym prędzej interweniować czas nagli być może to stan zagrażających życiu.
  • Odpowiedz