Wpis z mikrobloga

Mirki z #opole i okolica - gdzie teraz drewno konstrukcyjne się kupuje? Potrzebuje jakieś świerkowe suszone itp, coś by zrobić balustrady na taras...

Brałem zawsze z Drewdom-u na kępskiej (boczna budowlanych) ale oni się przerobili w jakąś inną firmę, ktoś to przejął, stany magazynowe bliskie zera, zerowa też współpraca...
  • 3
@hrumque merkury przejął czy też to była ich spółka córka, fakt lipa straszna się zrobiła co do wyboru. Ile drewna i jakiej klasy potrzebujesz mogę popytać bo znam wykonawców co ściągają pod zlecenia.
Ile drewna i jakiej klasy potrzebujesz mogę popytać bo znam wykonawców co ściągają pod zlecenia.


@szczepeq: nie znam się zupełnie, i nie mam pojęcia, lokalnie to bym pomacał czy jest jakaś w miarę prosta (a nie przypominająca wyschnięte spagetti) i bez zbyt wielu sęków i jakichś czarnych przebarwień zapleśnień sosna, świerk czy coś tego typu (i tak to będę bejcował, i tak to tylko balustrada, a nie konstrukcja jakaś zawiła)...
Czasem
Pobierz hrumque - > Ile drewna i jakiej klasy potrzebujesz mogę popytać bo znam wykonawców co...
źródło: comment_1619470075m1NEswvesyY4QjCxAUWz7a.jpg
@hrumque na początek może spróbuj w Kaldam Wrzoski popytac/zadzwonić, jest jeszcze Klopfer polska na niemodlonskiej. Na oleskiej jest taki stary skład drewna na przeciwko biedronki obok po ale tam lipny wybór był zawsze.