Wpis z mikrobloga

@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: Serwis to też nie taka łatwa sprawa, bo jak każdy wie nie jest to popularny model. Mam specjalistę 200 kilometrów od domu, który robi tylko Phaetony i słuchając jego wycen co do poszczególnych rzeczy to teoretycznie wiem ile wyjdzie. 7 lat go serwisował, więc w miarę sprawdzony ten ekonomiczny egzemplarz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@MrPat: większość komentarzy to normickie heheszki, ale kto zna historię Phaetona, ten wie że kupiłeś jeden z najciekawszych samochodów lat 2000
Niech służy i daje radość, chętnie poczytałbym dalsze wrażenia pod jakimś tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
ale jako weekendówka


@MrPat:

Czekaj... Kupiłeś pięciometrową, dwutonową limuzynę z dziesięciocylindrowym dieslem jako fun car? To chyba ze względu na tylne siedzenie? ;)

  • Odpowiedz
@Jin: w gwoli ścisłości to dwu i pół tonową limuzynę, ale cała reszta się zgadza! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubię osiągi, chociaż od dłuższego czasu bardziej stawiam na wygodę i spokojniejszą bujankę niż latanie z prędkościami służbowych Fabii, a ciężko znaleźć wygodniejszy samochód. Phaeton jest inny niż wszystkie więc jako weekendówka i ciekawostka jak znalazł!

A silnik nie był dokładnie tym, czego szukałem ale w wypadku
  • Odpowiedz