Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka, knur jak zmienia numer to pod bramką i tak regularnie rozdaje go, przykład: on nie poda numeru ale jak mu podawałem mój to zawsze na niego głupek oddzwanial by sprawdzić czy podałem mu prawdziwy XD i tak sobie jak miałem czas dzwoniłem do niego. jednak mój numer zwykle po pewnym czasie zostaje na knura telefonie zablokowany. knur nie potrafi nawet zakończyć połączenia ani wysłać smsa więc to nie on blokuje go. ciekawe kto? zaskakujące i niewiarygodne jest to, że blokady następują niedługo po tym jak zaczynam grubasowi przypominac kto regularnie ciągnie z niego kasę i kto zrobił sobie z niego prywatne zoo... ciekawe...
#kononowicz
  • 3
. knur nie potrafi nawet zakończyć połączenia ani wysłać smsa więc to nie on blokuje go. ciekawe kto? zaskakujące i niewiarygodne jest to, że blokady następują niedługo po tym jak zaczynam grubasowi przypominac kto regularnie ciągnie z niego kasę i kto zrobił sobie z niego prywatne zoo... ciekawe...


@Mam-na-imie-Porucznik: Aj waj giewałt, Michał, Ania wy coś z tym zrobycz, atakują mnie!
tankowiec_lotus - > . knur nie potrafi nawet zakończyć połączenia ani wysłać smsa wię...

źródło: comment_1619335225HIWbplH2qyYJLD8waIVIwg.jpg

Pobierz