Wpis z mikrobloga

24 lata w przegrywie i dupa, mam dziewczynę #rozowypasek który albo mnie kocha, albo udaje, ciągle chce ze mną rozmawiać, przebywać, komplementuje mój wygląd, całuje się ze mną a nawet jest chętna na #segzy chce bym jej wysyłał zdjęcia swojej twarzy, bo uważa, że jestem przystojny.

Jednak ja nie potrafię jej uwierzyć, 24 lata bycia #przegryw , piwnica, nienawiść do #chad i #rozowepaski kobiety mnie opluwały a społeczeństwo gnoiło. Fakt schudłem ponad 70 kilo i wyglądam inaczej, ale dalej... nie potrafię jej zaufać.

Kiedyś w żarcie powiedziałem "Że może przez różnice charakteru zerwiemy" to wpadła w historię, że naprawdę chcę zerwać i zaczęła płakać. Wydaje się, że mnie nie oszukuje, nie jestem bogaty, pracuje na magazynie i mam stare auto, więc nie jest ze mną dla kasy. Jednak nie jestem w stanie jej uwierzyć. Co radzicie?

#blackpill #p0lka
SmutnyBlack1235325235 - 24 lata w przegrywie i dupa, mam dziewczynę #rozowypasek któr...

źródło: comment_1619331437xu7KpfnV75indFxoFNNjyR.jpg

Pobierz
  • 36
@SmutnyBlack1235325235: to jest ten kluczowy moment w Twoim życiu gdzie musisz wybrać.

Albo odejdziesz z mikro które zatruwa Twój umysł i duszę. To puste miejsce wypełnisz psychoterapią lub rozwojem osobistym bądź duchowym co pozwoli Ci zbudować poczucie własnej wartości, akceptację i miłość do samego siebie. Twoja toksyczność zniknie a w jej miejsce zawita spokój i szczęście dzielone z ukochaną osobą.

Albo zostaniesz w tym szambie i będziesz dalej nasiąkał przegrywem i
PrzyjacielGreen - @SmutnyBlack1235325235: to jest ten kluczowy moment w Twoim życiu g...

źródło: comment_1619347931dAf1TLicZcVUz8fpVPObvg.jpg

Pobierz