Wpis z mikrobloga

@berman: pewnie zawieszone bo już nazwa była zmieniona na startą, wyjaśnią z yt i na tym się skończy, ciekawe co z filmami bo na playlistach były a na kanale z 20 tylko było jak ten włam był
  • Odpowiedz
@astri: Myślę, że yt nadal ma te filmy, tylko linki do nich się rozjechały. A jeżeli nie, to może Majstry mają kopie zapasowe filmów i wstawią je jeszcze raz? Choć trochę wątpię,żeby przechowywali takie ilości danych.
  • Odpowiedz
@bi-tek: Tak, obserwowałem co się działo, mam nadzieję, że odzyskają kanał, a jak nie - że robili backupy materiałów. Są lubiani, szybko by się odbudowali, nawet gdyby mieli startować od zera.
  • Odpowiedz
@berman: Pewnie tak ale trochę im to zajmie. Ciekawie mnie jak wyjedzie z Remont4You - generalnie z tego co widzę to każdemu youtuberowi odwala po czasie.
  • Odpowiedz
Choć trochę wątpię,żeby przechowywali takie ilości danych.


Moze przechowuja w... chmurze.

Kto ma dobry kontakt do Zdzicha z dzialka i ja?
  • Odpowiedz
@astri: Pewnie, że na CDA to nie to samo. Powinni od razu odpalić nowy kanał na jutubie i tam wrzucić cały materiał, póki nie odblokują starego kanału. A gdyby stary był jednak stracony - myślę, że bardzo szybko by się odbudowali.
Edit: Po obejrzeniu filmiku u @PlatinumSilver widzę, że oni rok temu podłączyli CDA do jutuba i dlatego tam są ich filmy. Taki backup :)
  • Odpowiedz