Wpis z mikrobloga

@astri: zawsze mnie bawi jak ktoś ma ból d--y o jakieś dwa trzy komentarze xD i jeczcze mówią że ich to nie rusza i dlatego robią o tym specjalny film xD
  • Odpowiedz
@astri: na innych kanałach? Są tylko dwa takie co można nakleić na czoło reklamę to Mario Budowlaniec i Co dziś robimy a i teraz trzeci remont 4 you. Po prostu chłop ma ciśnienie na siano, ciągle mu mało, jeszcze na społeczności chce kursy swoje sprzedawać. Dobry śmieszek z niego. Po prostu nie potrafi być swoją marką bo jest za cienki wiec musi kasę wyciągać od sponsorów. To zwykły chamek co
  • Odpowiedz
@astri: z yt jest olbrzymia kasa ale juptuberzy nie powiedzą tego nikomu, bo dla nich 2tyś-3tys zł miesięcznie to śmieszna kasa, więc musza się wypłakać, to taka taktyka żeby właśnie nakręcić ludzi na te kursy. Największa cebula to jest z niego. Ma parcie na sianko po prostu. Daj mi władzę a pokaże Ci kim jestem i on to idealnie przedstawia.
  • Odpowiedz
@astri: Cytat z pod filmu:
Komentarz:
"MARCIN BUDUJE
Olej gamoni , nie wiem czy bardziej kogoś boli że ty zaoszczędziłeś podejmując współprace czy że ktoś z nich sam nie zarobił bo jego nieudolność jest na poziomie mniej niż 0 . W oczach cebulaka to ty powinieneś kupić sprzęt do montowania za kilkadziesiąt tys , do tego poświęcić masę własnego, prywatnego czasu a film który montowałeś przez kilka a czasami kilkanaście
  • Odpowiedz
@NiebieskiWStringach: Zrobił jakiś czas temu lajwa, w czasie którego wysiorbał na oczach widzów trzy piwa, a gdy mu pod koniec pisali na czacie, że już ma mętny wzrok, przekonywał, że potrafi nad sobą panować.
  • Odpowiedz