Wpis z mikrobloga

Panowie, z Waszego doświadczenia saszetka typu paszportówka (1) wystarczy na klucze, portfel, czy przez cienki rzemyk w ogóle jest niewygodna i lepiej niebieskiemu zakupuć coś większego (2). Osobnik 30+ nie znośi nerek, plecaków, ale sam się denerwuje na wypchane kieszenie :)
PS. Prosiłam Was jakiś czas temu w kwestii butów i trafiliście w punkt, więc chyba jesteście dobrym punktem odniesienia :P
#modameska #streetwear
Pobierz ewataewa - Panowie, z Waszego doświadczenia saszetka typu paszportówka (1) wystarczy ...
źródło: comment_1619253493rISoQb1ooUHwTb2XXW6uzO.jpg

pomożecie?

  • (1) tnf 28.7% (29)
  • (2) l&s 71.3% (72)

Oddanych głosów: 101

  • 15
Kolezanko, nie kupuj tego. Lepiej zainwestuj w płaski portfel lub telefon/opaskę z płatnościami NFC. Takie coś nosi mój 50 letni ojciec. Owszem 50 to tez „30+”, ale mam wrazenie ze za kilka lat znajdziesz to w szafie z metką i wrzucisz do worka na Caritas.
@ewataewa: Jeśli nie lubi mieć wypchanych kieszeni to mogę polecić N-Wallet od ElephantWallet https://elephantwallet.pl. Jest mocno minimalistyczny, ale z drugiej strony wymusza znaczące ograniczenie rzeczy i usuwa przyczynę wypchanych kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po 2 latach użytkowania mogę szczerze polecić, bo z portfelu gdzie miałem gotówkę, 20 kart i inne niepotrzebne rzeczy przeniosłem się na 6 kart + 2 banknoty just in case. A sam
@ewataewa kupiłem sobie ciut elegantszy numer dwa. Brązowa skóra, pleciony pasek. Jak już mam więcej rzeczy do noszenia, zawsze wybieram taką saszetkę (torbę?) I jest super. Nie wyglądam jak sebiks, pasuje i do jeansów i do trochę elegantszych spodni, a wszystko się mieści. Polecam.