Wpis z mikrobloga

Uwaga. NIE polecam #teleelevidenie i tego nie kulturalnego ruska. Doladowanie konta to przygody z kosmosu. Dodatkowo pyskuje przy odpowiedziach na emaile i zapomina, od kogo dostaje pieniadze. Dobra alternatywa to na przyklad #plusx! #iptv
  • 22
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Tak, doplacac. Porownuje to z cena, ktora facet podaje za zaplace przez PayPala... a to nie 19 zlotych, tylko z ~13,50. Ogolnie to te grosze sa mi obojetne, ale nie lubie chamstwa.
  • Odpowiedz
@Xeyo jak nie lubisz chamstwa i masz z tym problem to idź i wykup abonament u operatora, a nie płaczesz jak 15 letnie dziecko. Wymagasz zeby pirat był fear i jeszcze za Ciebie opłacał prowizje. Puknij się w głowę i wez abonamnet w cyfrowym polascie. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Co za ***** szparagi i Holandia? Twoje wakacyjne fuchy mnie nie intersuja ¯_(ツ)_/¯ Jak lupisz finansowac chamow (no bo sa tani i nie stac ciebie na legale) to ok, ale mnie to po prostu wkurza. Tak wiec nie bede jego uslug polecal i tyle.
  • Odpowiedz
@Xeyo jesteś piratem (złodziejem sygnału telewizyjnego) i masz pretensje do innego pirata (złodzieja sygnału telewizyjnego), że musisz płacić prowizję? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie no elegancko.

Złodziej złodziejowi wilkiem!
  • Odpowiedz
@pawelas87: mieszkam w kraju, w ktorym zaufanie i pieniazki klienta sie licza. To ze obydwoje piracimy, nie zwalnia go z obowiazku szanowania sponsora jego obiadow. Kumasz? To dobrze. Jak nie, to sorry, jest mi to wlasciwie obojetne. Milego weekendu.
  • Odpowiedz
Od września ubiegłego roku używam IPTV a od listopada jestem z teleelevidenie. W tym czasie pisałem do supportu jakieś dziesięć razy i zawsze nie ważne, jaka była godzina to odpisywali w ciągu dziesięciu minut, normalnie odpowiadając na moje pytania/prośby. #!$%@? mnie więc fakt, że co tydzień czy dwa znajdują się jakieś #!$%@?, które narzekają na kulturę supportu. Mam teorię jesteście tym niewielkim ułamkiem społeczeństwa, który w sklepie krzykiem zastraszaniem czy na końcu
  • Odpowiedz
@Xeyo widać, że mało wiesz - na początku gość miał mnóstwo "łatwych" opcji płatności. Ale po tym co zaczęła odpiepszać spora część ludzi, musiał odpuścić sobie i teraz jest jak jest. Osobiście uważam, że to plus - mniej korzystających
  • Odpowiedz
@Grzesiek10: jak uwazasz ze problematyczne i drozsze opcje zaplaty to dobry pomysl, to ok ;-)
Wole bardziej profesjolanych piratow, ktorzy mysla jak ulatwic zycie klientow.
  • Odpowiedz