Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna się na mnie obraziła, bo powiedziałem, że moja była lepiej robiła gałę.
Wiem, że niepotrzebnie to mówiłem, mogłem to zachować dla siebie, ale nie miałem nic złego na myśli. Chciałem tylko, żeby bardziej się przyłożyła i zobaczyła, jak może sprawić mi przyjemność. A ona się rozpłakała i kazała wracać do byłej, skoro wolę z nią sypiać -.- Ogólnie inba straszna i ciche dni.
Zrobiłem jej kolację w ramach przeprosin, to jeszcze mnie opie*doliła, że nabałaganiłem w kuchni i kafelki są brudne od sosu.
Nie wiem, jak ją udobruchać, żeby się nie fochała i znowu chciała ze mną #seks. Jeszcze w tej sytuacji z koronawirusem taka atmosfera jest przeje...;///

Trzymajcie się w tych #zwiazki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60831189274de8000a9a23c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 68
@AnonimoweMirkoWyznania: ja uważam, że należy takie rzeczy mówić. Ja mówię. Jak nie pasuje to tam są drzwi. Sam chętnie posłucham jaki ja jestem #!$%@?.

Różnica zazwyczaj jest taka, że ja się postaram jakoś ulepszyć swoje zdolności /cechy a baba tego nigdy nie zrobi.
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest mocno upokarzające dla niej... seks to coś intymnego bardzo, potraktowałeś ją jak dziwkę i produkt.. wiesz jakby mi panna powiedziała, że jej były lepiej ruchał czy robił minetę, to chyba bym od niej odszedł.
Samo podejście że powiedziałeś to aby lepiej się przyłożyła pokazuje że masz #!$%@? ego za mocno i głównie to myślisz o sobie i dalej piszesz, co zrobić żeby był seks.. weź człowieku bądź poważny
bo powiedziałem, że moja była lepiej robiła gałę.


@AnonimoweMirkoWyznania:

nie łam się xD moja była kiedyś mi chciała #!$%@?ć i powiedziała, że mam najmniejszego #!$%@? ze wszystkich moich kolegów

odpowiedziałem tak samo xD że każda moja była robiła loda lepiej od niej to też się rozpłakała bo jeszcze jej uświadomiłem, że skoro ze wszystkich kumpli z maczugami woli mnie to raczej dla mnie powód do dumy xD
Masz po prostu zakompleksioną różową, to normalne że nie zawsze jest się w czymś najlepszym, a o seksie się rozmawia w związku czasem poważniej, czasem mniej, więc jeśli twoją dziewczynę to przerasta to mogła sobie poszukać kogoś kto tych byłych nie ma.