Wpis z mikrobloga

Patolka w wywiadzie powiedziala ze jakby wrocila to chcialaby walczyc o final z Natalia i Marcinem bo to kontrowersyjna para w ktorej potem duzo sie dzialo. A Simon z Bibi i Krystian z Basia to pary w ktorych ciagle milosc i uczucie. I ze trzyma kciuki za Basie bo jest cudownym czlowiekiem xD

Czyli ktos namiesza miedzy Natalia i Marcinem ale koniec koncow i tak beda razem a do Krystiana wroci Basia.
#hotelparadise
  • 20
  • Odpowiedz
@Frusciante91: tylko to by było mega głupie z jej strony, nawet jak ma Marcina w dupie, to przecież w przypadku dojscia do finalu z Marcinem miałaby pewne większość głosów, bo on wydaje się najbardziej lubiany z całego grona
  • Odpowiedz
@mystery_26 Słuchając Marcina i Natalii można wywnioskować że to czysty układ w programie, żadnych wspólnych planów na przyszłość,teksty : jak kiedyś będziesz miał dziewczynę itp .Ona nie jest w jego typie ,on nie jest w jej,więc wszytko się zdarzyć może.
  • Odpowiedz
@Opportunist: on od wejscia mowil ze lubi drobne blondynki i napalal sie na Basie. Ale Basia napalila sie z wzajemnoscia na Krystiana wiec nie mial szans. I snul sie od jednej do drugiej a jak weszla Natalia to "wielka love" zeby ja sobie zaklepac i tak czeka przy tej natalii na swoj ideal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blackabigail: @mystery_26: znali się wcześniej z Nathalia z jakiś tańców czy coś ktoś o tym pisał i też słyszałam jak rozmawiali o wspólnych znajomych na samym początku a ostatnio na tym 'streamie' była rozmowa Krystiana z Nathalia i ona mówiła że Marcin nie jest gotowy na związek po programie że jej tak powiedział ale że będą sa spotykać na randki i zobaczą co z tego wyjdzie i wgl
  • Odpowiedz
@maniaczkaa Marcin w głowie to ma jeszcze swoją ex,w sumie byli 7 lat razem.Nawet opowiadał że najlepszym zdarzeniem w jego życiu były jego oswiadczyny.Dziwna ta ich relacja,figlują w łóżku,cały czas buziaczki a tu żadnych wspólnych planów na przyszłość,no chyba że tak się ugadali przed programem.
  • Odpowiedz
@blackabigail: 9 lat byli razem a 7 lat był ten Krzysiek pierwszy co odpadł jakoś tak, no pewnie że ma swoją ex w głowie jak on o niej opowiadał Kamilowi to tak ja wychwalal i wsumie on byl w programie po pol roku od rozstania to strasznie krótki czas, może w programie są na zasadzie tubibteraz a potem sie zobaczy, dla mnie jak Nathalia faktycznie miała kogoś wtedy poza programem to
  • Odpowiedz