Wpis z mikrobloga

Ktos ma do zaproponowania jakies fajne schronisko albo chatke studencka (generalnie budzetowe noclegi w gorach)?

Chce pojechac gdzies pod spiwor na dwa dni po majowce, wstepnie prawdopodobnie chatka na Rogaczu po majowce bedzie przyjmowac gosci na nocleg, z drugiej strony jakby znalazlo sie cos, gdzie teraz potwierdze opcje noclegu na 2 noce to bede spokojniejszy, a i cisnienia na bliska okolice nie ma, dlatego taguje sasiednie wojewodztwa #malopolska #opolskie

#gory #slask
  • 5
@Tonari_Totoro: aktualizacja po powrocie, udzieliliscie sie to moze chcecie wiedziec:
@Saperonides_21: pod potrojna w majowke ponoc byla mega impreza, dolaczyla do nas w srode ekipa 4 osob w srode wieczorem, ktora byla tam 4 dni jakies i mowili, ze bylo nawet ponad 20 osob ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skalar_neonka: na rogaczu bylem ja i kumpel z dziewczynami tylko, przyjechalismy we wtorek, chatkowy podjechal jakas godzine
@imo0mfg: Rogacz jest super widokowy może jedynie konkurować z Otrytem. Ja na Majówkę uciekłem w Beskid Niski który ma jeszcze jakieś resztki dzikości :) . Ostatnio jak byłem na rogaczu to tez na chatce było nas ze 4 osoby :/ i ta sama sytuacja chatkowy przyjechał dał klucze i znikł po godzinie.