Wpis z mikrobloga

Siemano, jest mozliwosc wyplaty jakos trading212 na revoluta? Mam tylko karte, ktorej juz nie mam swoja droga, bo skonczyla sie waznosc. Chce jakos wyciagnac hajs a nie mam pojecia jak to zrobic #kryptowaluty #trading212 #akcje
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy na Revoluta można, ale jak masz nową kartę z banku to wpłać z niej kasę na t212 i wypłatę dostaniesz na tą nową kartę.
  • Odpowiedz
@shivals: z tego co wiem z tym tradind212 to było tak że wycofać pieniądze dało się tylko na kartę lub na konto z którego została dokonana wpłata. Tam jest to wszystko ładnie opisane. Jeśli karta straciła ważność to musisz załatwić papier z banku, nie mam pojęcia jaki, że karta straciła ważność i nie możesz wypłacić na tą kartę.
  • Odpowiedz
@shivals: A to jeszcze tego nie robiłem, ale też musze jakieś rozwiązanie tego ogarnąć bo w listopadzie mi się kończy ważność karty. Tylko słyszałem o tej opcji. Ale jak coś znajdziesz jak to wypłacić to daj znać :)
  • Odpowiedz
  • 0
@theo98: No ale wlasnie gdzie to sprawdzic xD jakies info o wyplatach nic ciekawego nie pisza chore maja wszystko nieczytelne. Ale no najwyzej napisze support
  • Odpowiedz
@shivals: masz tam w regulaminie jasno i wyraźnie napisane, pisanie z supportem to kopanie się z koniem, nic nie zrobią. Musisz załatwić papier z banku z którego była karta że jest już nieważna. Podepnij drugą i zrób depozyt minimalny, i dopiero wtedy napisz do supportu trading212 że twoja karta straciła ważność, dodaj załącznik pismo z banku i powinni ci umożliwić wypłatę na tą nową kartę.
  • Odpowiedz
@shivals: ja mam info z tamtego roku, może regulamin zmienił się do tej pory, ogólnie sprawa do załatwienia, weź mnie zawołaj, sam jestem ciekawy jaki oni chcą papier z banku i chciałbym wiedzieć czy udało Ci się to jakoś inaczej załatwić
  • Odpowiedz
  • 1
@plaisant: @przemmek113: Chcą dok od banku, że karta zaginęła czy się skończyła, ale no mniejsza ja sobie poradziłem bo miałem tam jeszcze jedną kartę, której zamroziłem płatności bo co chwile coś pobiera i sobie na spokojnie na nią wypłaciłem
  • Odpowiedz