Wpis z mikrobloga

#motomirko oraz inni wariaci z tagów #motoryzacja oraz #samochody mam do was pytanko. Kiedyś miałem E90, teraz sprzedałem moje ukochane #bmw E82 i kurdefelek tak patrze i nie wiem czego szukać... Wszystkie 3 modele podobają mi sie tak samo... Silniki tylko x18d w góre! Najlepiej x20d w wersji 184 konnej pod modyfikacje.

Mając ok 40k na autko (może być też sporo tańsze lub minimalnie droższe) byście wybrali?

BMW Serii 1 F20
BMW Serii 3 F30
BMW Serii X1 E84 ?

Co byś wybrał?

  • BMW 1 F20 9.0% (7)
  • BMW 3 F30 85.9% (67)
  • BMW X1 E84 5.1% (4)

Oddanych głosów: 78

  • 10
@Jordas: nie myślałeś o e92 i f10, chyba powinno wystarczyć, przynajmniej napewno na e92. Jak z tych trzech to ja byk brał f30, szczególnie jakbyś trafił w niebieskim kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: Kurde ale ma cos w sobie, z jednej strony Seria F zaczyna sie tam gdzie X1 (Seria E) sie konczy

@WojtekN47: Szukam po stanie technicznym, nie po bajerach ;p Ja w aucie wymagam tylko Xenonu, Klimy, Tempomatu oraz Czujniki Parkowania - reszta to bonus.

@P4tryxus: E90 już miałem, troche staro wyglądają już.... F10 odpuszczam z racji kosztów utrzymania, wole co rok zmienic moto niż płacić za ew. usterki
@Jordas: to z tych modeli chyba f30 najlepszy, X1 już ma swoje lata również, a f20 ciasna i słabo wykonana w środku, w sensie twarde plastiki i wszystko trzeszczy. F30 mimo identycznego środka trochę lepiej jest zrobiona z tego co pamietam.