Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 944
Wiecie czyja to twarz? To twarz mendy, która miała czelność powiedzieć "kto przyczyni się do upadku rządu, będzie miał grzech ciężki". Tym bardziej jako katolik się tym gotuję. Obrzydliwy bałwochwalca i podły sekciarz, który powiązał PiS z Bogiem, z którym ów PiS ma tyle wspólnego, że wyciera nim swój brudny ryj aferzysty i zamordysty. Jeżeli to ma być grzech, to pragnę zgrzeszyć. Żaden sekciarz i żaden katabas jasnogórski porównujący VATeusza i Szumowskiego do ewangelistów mnie nie przekona, że jest inaczej. #bekazpisu #karnowscy #niewiemjaktootagowac #sekta #sektapisowska #polityka
Qba1996 - Wiecie czyja to twarz? To twarz mendy, która miała czelność powiedzieć "kto...

źródło: comment_16191764975YvJf58G1xpwKrvDbPHzrm.jpg

Pobierz
  • 51
Każdy normalnie myślący katolik


@powaznyczlowiek: dlaczego w takim razie kościół wygląda jak wygląda?
Poza tym uważam, że jeśli decydujesz się dołączyć do jakiejś wspólnoty, to stajesz się współodpowiedzialny za to jak ta wspólnota postępuje, a wasza postępuje haniebnie.

@Alcoholic_Desacrator: oni się identyfikują z tą "dobrą" częścią kościoła, a reszta to tak jakoś samo się zrobiło, bez udziału katolików xd
no to patrząc w ten sposób sam jesteś odpowiedzialny za pedofilię bo taka się na wykopie pojawiała, a ty masz tu konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek: no piękny fikoł. Jak była wrzucana na wykop pedofilia, to wgkop z tym aktywnie walczył, przy współpracy z policją. Co zrobiliście wy, katolicy ,gdy w waszych szeregach pojawiła się pedofilia? Krzyczeliście santo subito człowiekowi, który uznał że umożliwienie dalszego działania
@mlodedrwale: ja nie krzyczałem, a przeciw pedofilom protestowałem. Wykop zaś tak walczył razem z policją że aż nikogo nie złapali, a karachany jak chcą to sobie tu zakładają konta i postują dalej - jak widzę to nie przeszkadza ci tu mieć konta xD może w takim razie napisz co ty zrobiłeś z tą sytuacją?

@Alcoholic_Desacrator: taki ban jak napisałem wyżej xD ale widzę, że zadowala cię takie rozwiązanie podczas gdy