Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co mogę zrobić na obiad z ziemniakow poza plackami ziemniaczanymi
Ps nie mam piekarnika więc zapiekanki też nie wchodzą w grę (niestety)
#gotujzwykopem #gotowanie #conaobiad
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nizax: Ta.. raz robiłem w garnku z olejem, to myślałem, że kuchnie spalę. 3 garnki użyłem by się olej nie wylał chyba tego samego dnia kupiłem frytkownice. Osobiście nie polecam :)
  • Odpowiedz
@maslan63: u mnie w domu zawsze się robiło w garnku, jeden był typowo do frytek, ważne jest to, żeby je dobrze wytrzeć przed wrzuceniem do garnka no i garnek powinien być wysoki
  • Odpowiedz
@Oskins: Z tym wytarciem się zgadzam, bo największym problemem była właśnie woda w kontakcie z tym olejem dlatego tak przerzucałem te garnki XDD No ale dla mnie to była niezła adrenalina tbh hahah
  • Odpowiedz
@maslan63: ja zawsze robię w piekarniku. Dawniej jak na oleju smażyłem to nigdy nie miałem takich problemów co ty xD Nie wiem jaki garnek używałeś ale najlepiej w żeliwnym jeśli już. No i wiadomo olej zawsze trzeba pilnować
  • Odpowiedz
Ta.. raz robiłem w garnku z olejem, to myślałem, że kuchnie spalę. 3 garnki użyłem by się olej nie wylał chyba tego samego dnia kupiłem frytkownice. Osobiście nie polecam :)


@maslan63: chyba po prostu nie wiedziałeś jak/nie umiałeś zrobić. U mnie zawsze się robiło w garnku, sama też smażę w garnku i nigdy się nic nie wylewa
  • Odpowiedz
@Limonene: Wyszły spoko, ale za duże ryzyko, no może nie umiałem, ja pamiętam, że u mnie też tak ale no serio wrzucam i tylko widzę jak się podnosi poziom XD Ale spoko już mam frytkownice i robię super dobre : D
  • Odpowiedz