Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Świat mi się tak poukładał, że jestem na wylocie z pracy przez pandemię. Mam prawko c+e zrobione kiedyś jako wyjście awaryjne no i jest okazja wykorzystać. Potrzebuję cos dowiedzieć się o firmie Trans Polonia z Tczewa TPG, może ktoś pracował albo jego znajomy? W necie większość negatywy, ale to jak w większości polskich firm. Dodam że sytuację mam podbramkowa i musze mieć ciągłość pracy (kredyt) bardzo proszę o pomoc
#praca #pracbaza #zycietruckera #bekaztransa #tir #pomocy
  • 15
@mbostr: nie bierz żadnej lojalki szukaj firmy gdzie tego nie chcą ja zaczynałem w korpo ponad 150aut wzięli mnie nauczyli jazdy popracowałem dwa lata przez ten okres myśle ze spłaciłem dług u nich za naukę i poszedłem robić do dziada i tak się kręcą kółka aktualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mbostr: też od ręki mnie wzięli na przyuczenie do dużej firmy. Może poszukaj innych bo po takiej lojalce mogą ci zgotować piekło typu 4 tygodnie w aucie a potem weekend w domu. Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej zerwanie takiej umowy.
@mbostr miałem trochę kontaktu z kierowcami z tpg, większość była na działalności. Różne mieli systemy pracy, jedni mówili 3 tygodnie w trasie i weekend w domu albo tydzień w domu, jedni byli zadowoleni inni nie. Możesz spróbować, a jak Ci się nie spodoba, to #!$%@? po miesiącu. Nie widzę sensu w podpisywaniu lojalek i siedzenia w #!$%@? firmie i #!$%@? się na robotę caly czas. Firm jest pełno, każda inna i nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpecjalNiefiltrowany: jest mi to naprawdę obojętne byleby trafić na uczciwego pracodawcę, tak jak pisałem muszę mieć ciągłość bo kredyt to raz, dwa brak doświadczenia a 3- to trochę lat na karku mam najechane 42lvl więc sam widzisz, że ja wybrzydzać nie mogę ¯\_(ツ)_/¯