Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprzedawał ktoś dom ostatnio? Mam właśnie dom do sprzedania i nie wiem ile wziąć (dokładnie 1/2 domu i ma być sprzedane do rodziny). Wiadomo, najlepiej by było wystawić na różnych portalach i sprawdzać czy jest odzew i pewnie tak się to skończy ale chciałbym mniej więcej oszacować ile to warte. Czy biura nieruchomości zajmują się wyceną za free? Jak to wygląda?

Dom to tak: PRlowska kostka budowana z tego co było. Dziadek był górnikiem więc uważam, że zbudowane z dobrych materiałów. Dom do wejścia i mieszkania bo był środek robiony tzn karton gips, płytki itd. Wymienione całe CO łącznie z piecem. Brak kanalizacji - szambo. woda z wodociągu. Duża działka (1300m2) na obrzeżach malutkiego miasta Bukowno - jakieś 30min autem do dąbrowy górniczej, jakaś 1h do krk (bez korków)- zadupie ogólnie - bez auta ani rusz ale dzięki temu w zasadzie żadnego ruchu samochodów - spokojnie na golasa można po działce latać. Dom jakieś na oko 110m2 na kondygnację a kondygnacji ma 3 - cały podpiwniczony, parter i piętro. Piętro nigdy niezamieszkane - stan surowy. Okna nowe, Dach w dobrym stanie. Zaproponowano mi 150k.

Mogę wam podać więcej szczegółów jak to zmienia cenę diametralnie

#budujzwykopem #wycenanieruchomosci #inwestycje
#nieruchomosci
  • 17
@ozzi91 tak ale ściany pewnie do poprawek podłogi, instalacje czy łazienki w starym stylu, tak się wydaje póki się nie zacznie coś robić. Właśnie młodsza siostra żony zaczyna swoją przygodę z ich domem rodzinnym w takim stylu.
@Popularny_mis: nie no właściwie to dom miał remont robiony w środku w sensie panele, karton gipsy itd. Bez szalestw no bo ledów np nie ma ale ściany wyrównane (jedna kondygnacja).

Zdaje sobie sprawę że to w ciul roboty dlatego też nie zamierzam kupić tej połowy :p