Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam. Chciałbym Wam coś wyznać. Otóż od dwóch tygodni mieszkam w lesie i piję wodę, która wypłynie z drzewa. Kropelka po kropelce, jedna butelka się napełnia w ciągu 8 godzin. W pełni mi to wystarcza do przetrwania. Ale dlaczego? Jak to się zaczęło?

Otóż wydałem wszystkie pieniądze na inwestycję w akcje firmy Sunpower. Założyłem konto na XTB I kupiłem. Liczyłem, że dam radę jakoś przetrwać. Myślałem o oddalonej gratyfikacji. Żyłem marzeniami i dałem się oszukać. Akcje spadły i 50%. Chciałem je sprzedać i odzyskać pieniądze ale wypłata od maklera jest niemożliwa, gdyż nie mam konta walutowego w banku. Schudłem ze stresu 10kg. Woda brzozowa nie dostarcza odpowiednio dużo węglowodanów. Zapytacie czym ładuję telefon? Mam taki podróżny panel słoneczny (ładowarkę). Gdy jednak się zachmurzy to nie mam dostępu do wykopu. Czytam jednak posty o tym jak SPWR spada i Wasze słowa wsparcia. Pozdrawiam przyjaciół inwestorów #gielda

Pisałem to ja @Burglar

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607dcb8f919c6e000abff020
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam. Chciałbym Wam coś wyznać. Ot...

źródło: comment_1619083409oZSCPGDueIh8IGEQz6ylZa.jpg

Pobierz
  • 12
er. Założyłem konto na XTB I kupiłem. Liczyłem, że dam radę jakoś przetrwać. Myślałem o oddalonej gratyfikacji. Żyłem marzeniami i dałem się oszukać. Akcje spadły i 50%. Chciałem je sprzedać i odzyskać pieniądze ale wypłata od maklera jest niemożliwa, gdyż nie mam konta walutowego w banku. Sch


@AnonimoweMirkoWyznania: :DDDDDDDDDDDDDDDDD smiechlem
wracaj , nie ma kto naganiac na te wasze panelki