Wpis z mikrobloga

Pracuje ktoś może na posadzie QA Testera? Najlepiej jakiś tester manualny, nie automatyzujący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam parę pytań co do zawodu bo ostatnio jeden znajomy zajarał mnie tematem i w sumie front end zaczyna mnie powoli drażnić i stwierdzam że się do tego nie nadaje xD Jak jakaś duszyczka pracuje to niech napisze PW albo zostawi ślad w komentarzu to się odezwę, a jak ktoś jest z wwa to możemy f2f się nawet spotkać przy piwku czy papierosku i pogadać.

#qa
#tester
#testerzy
#programowanie
#programista15k
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: dużo zależy od tego gdzie i jaki rodzaj testów; najwięcej w Londynie można wyciągać, widziałem oferty po £70k lub £400 funtów dniówki na test lead lub automation ale podobno można więcej wyciągnąć
Jako Junior dostawałem £23k 4 lata temu, teraz pewnie £25k-26k
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: moj projekt sie rozrosl a ja mialem dobre relacje z klientem i wiedzialem co sie dzieje wiec naturalnie zaczalem zarzadzac calym procesem i pomagac innym w tym co maja robic
moj management to zauwazyl i wyslal mnie na kurs managerski; jeszcze jestem w trakcie ale jednym z wymogow byla praca jako leader / manager. Dostalem nowy projekt i stanowisko Leada aby moc wykorzystywac to czego sie nauczylem na kursie

zarobki
  • Odpowiedz
39K GBP to jakieś 208k PLN czyli 17,3k PLM miesięcznie.

Manual + trochę automation, 4 lata expa, UK, test lead


W Polsce takie stawki są bardzo dobre jak na twoje lata dośw, ale myślałem, że za granicą i nie zdalnie to jako QA bym zarobił ze 100k GBP ()

może tak zrobię w przyszłym roku

Działaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz